Klikni a pomáhej ..... podpoř třeba Vlky nebo jinou neziskovku

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo?

Jako klub jsem se rozhodli spojit s internetovým portálem GIVT.cz, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Díky tomuto propojení můžete při každém svém budoucím on-line nákupu vybrat, kterou neziskovku chcete podpořit a můžete tak pravidelně podporovat i náš klub.

Jak nás tedy můžete podpořit už dnes??

Přes odkaz http://bit.ly/30Kc-pro-BK-VLCI-Zdar-nad-Sazavou si do webového prohlížeče přidáte Pomocníka GIVT a my za to dostaneme jednorázový bonus 30 Kč. Tato akce pro náš klub platí pouze od 23.3. do 25.3. a pouze skrz výše uvedený odkaz.

A jak nás můžete podpořit v budoucnu??

S nainstalovaným Pomocníkem GIVT budete při vstupu do spolupracujících e-shopů vždy upozorněni na možnost podpořit vybranou neziskovku. Po jednom kliknutí tak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, přičemž část zisku daruje prodejce na dobrou věc pro neziskovou organizaci kterou si vyberete – třeba právě BK Vlci Žďár.  Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné.

Pokud náš klub chcete podpořit a v budoucnu pravidelně podporovat stáhněte si Pomocníka GIVT na http://bit.ly/30Kc-pro-BK-VLCI-Zdar-nad-Sazavou a myslete na nás při svých on-line nákupech. Více o tom jak naše spolupráce s GIVT.cz funguje se dozvíte i na stránce našeho společného projektu - GIVT.cz pro VLKY v sekci Akce klubu. 

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky, sdílení tohoto příspěvku, a vaši budoucí podporu při on-line nakupování. Vážíme si toho.