Program REGENERAČNĚ - REKONDIČNÍHO PLAVÁNÍ rozšiřuje sportovní možnosti pro členy našeho klubu. Hráčkám a hráčům touto cestou nabízíme možnost aktivní regenerace a rekondice pod vedením licencovaného instruktora plavání. V rámci sport. programu klubu je nabídka primárně určena pro děti zapojené v soutěžích U17 - U11 tzn. ročníky narození 2005 - 2012.

ZÁKLADNÍ INFO
členové klubu registrovaní v aplikaci Sportlyzer mají možnost až 2x týdně využít klubem pronajatou plaveckou dráhu ve žďárském bazénu. Konkrétně se jedná o tyto dny a časy:
neděle 18:00 - 19:00
středa 18:00 - 19:00

V těchto dnech a časech bude v bazénu přítomna instruktorka plavání Romana Polívková, která pro nahlášené holky a kluky zajišťuje plavecký program (pro zlepšení plavecké techniky pro začínající plavce) a regeneračně rekondiční aktivity ve vodě (hry a aktivity s využitím plaveckých pomůcek atd.)  

PŘIHLÁŠENÍ A VSTUP

  1. Pro bezplatný vstup do bazénu a využití pronajaté dráhy musí být děti vedeny ve skupině "Plavání BK Vlci" v aplikaci Sportlyzer
  2. Pro registraci do skupiny "Plavání BK Vlci" kontaktujte hlavního trenéra klubu p. Bednáře - (776286428, rombed1@gmail.com) 
  3. Sraz přihlášených dětí je vždy v 17:50 ve vestibulu bazénu. Děti přihlášené na danou hodinu si instruktorka vyzvedne ve vestibulu bazénu (17:50), rozdá jim čipy pro vstup a vezme je do bazénu, kde organizuje jejich program. 

PROGRAM V BAZÉNU
Dle počtu a složení skupiny bude pro děti organizován program k naplnění těchto cílů:

  • Regenerační aktivity ve vodě a plavání - hravou a zábavnou formou 
  • Regenerační plavání s možností zlepšení plaveckých technik
  • Rekondiční plavání pro pokročilé plavce dle doporučení instrutorky plavání

V případě většího počtu dětí (různorodosti skupiny) bude možno využít druhou dráhu (např. pro plavce), což koordinuje instruktorka se službou bazénu, dle aktuální situace v bazénu.
Odchod z bazénu je možný individuálně v průběhu hodiny po domluvě s instruktorkou tzn. děti nemusí využít celých 60 minut programu.

POZOR: Veškeré organizované aktivity v rámci pronájmu probíhají pouze v plavecké dráze. Využití ostatních částí relaxačního centra NENÍ součástí nabídky ze strany klubu = v rámci bezplatného vstupu, nebudou mít děti v průběhu lekce vstup do zábavných bazénků, na tobogán a vířivky (mimo závěrečných 5-10 ti minut lekce, dle aktuální situace v bazénu.)

Pozn.: Pokud by děti chtěly v bazénu zůstat a využít relaxační zóny s bazénky, musí to být společně s rodiči po zaplacení vstupného pro oba na pokračování pobybu v bazénu!!! Rodič se tak, po zaplacení vstupu do relaxační zóny bazénu pro rodiče i dítě, potká uvnitř bazénu s dítětem a mohou pokračovat v prostoru zábavných bazénků. 

Aplikace SPORTLYZER je aktuálně využívána jednotlivými trenéry klubu k organizaci tréninků, utkání atd. dle tréninkových skupin.

  • Aplikaci - Sporlyzer Parent App je možnost bezplatně stáhnout do mobilního telefonu.
  • V rámci rozšířeného využití bude aplikace využívána i pro přihlašování a organizaci plaveckého programu klubu pod názvem "Plavání BK Vlci".
  • Po registraci v aplikaci (spárování rodičovské aplikace s profilem dítěte na základě e-mailové adresy) rodiče vidí tréninkový program svojí dcery/svého syna v rámci klubu, včetně jeho účasti na trénincích atd. 
  • Na jednotlivé termíny regeneračně rekondičního plavání budou děti přihlašovat rodiče s využitím rodičovské verze aplikace Sportlyzer.