Program REGENERAČNĚ - REKONDIČNÍHO PLAVÁNÍ rozšiřuje od 2. února 2022 sportovní možnosti našeho klubu. Hráčkám a hráčům touto cestou nabízíme možnost aktivní regenerace a rekondice pod vedením licencovaného instruktora plavání. V rámci sport. programu klubu je nabídka primárně určena pro děti zapojené v soutěžích U17 - U11 tzn. ročníky narození 2005 - 2012.

ZÁKLADNÍ INFO
od středy 2. 2. mají přihlášení členové klubu 2x týdně možnost využít plaveckou dráhu ve žďárském bazénu. Konkrétně se jedná o tyto dny a časy:
neděle 18:00 - 19:00
středa 18:00 - 19:00

V těchto dnech a časech bude v bazénu přítomna instruktorka plavání Romana Polívková s dalším trenérem klubu, a společně budou pro přihlášené holky a kluky zajišťovat plavecký program/aktivity ve vodě včetně vedení ke zlepšení plavecké techniky pro začínající plavce. 

PŘIHLÁŠENÍ A VSTUP

 1. Pro bezplatný vstup do bazénu a využití pronajaté dráhy musí být děti vedeny ve skupině "Plavání BK Vlci" v aplikaci Sportlyzer
 2. Po stažení rodičovské aplikace = Sportlyzer parent app (dostupná v české verzi) a spárováním rodičovského účtu s dětským profilem člena klubu, budou mít rodiče možnost přihlašovat děti na jednotlivé termíny v bazénu.
 3. Pro registraci do skupiny "Plavání BK Vlci" kontaktujte hlavního trenéra klubu p. Bednáře - (776286428, rombed1@gmail.com) 
 4. Sraz přihlášených dětí je vždy v 17:50 ve vestibulu bazénu. Děti přihlášené na danou hodinu si instruktorka vyzvedne ve vestibulu bazénu (17:50), rozdá jim barevně odlišné čipy a vezme je do bazénu, kde organizuje jejich program. 
 5. Pro vstup do bazénu platí aktuální epidemická pravidla pro děti ve věku 12+ !!!

PROGRAM V BAZÉNU
Dle počtu a složení skupiny bude pro děti organizován program k naplnění těchto cílů:

 • Regenerační aktivity ve vodě a plavání - hravou a zábavnou formou 
 • Regenerační plavání s možností zlepšení plaveckých technik
 • Rekondiční plavání pro pokročilé plavce dle doporučení instrutorky plavání

V případě většího počtu dětí (různorodosti skupiny) bude možno využít druhou dráhu (např. pro plavce), což koordinuje instruktorka s trenérem klubu, dle aktuální situace v bazénu.
Odchod z bazénu je možný individuálně v průběhu hodiny po domluvě s instruktorkou tzn. děti nemusí využít celých 60 minut programu.

POZOR: Veškeré organizované aktivity v rámci pronájmu probíhají pouze v plavecké dráze. Využití ostatních částí relaxačního centra NENÍ součástí nabídky ze strany klubu = v rámci bezplatného vstupu, nebudou mít děti vstup do zábavných bazénků, na tobogán a vířivky s barevně označenými čipy.

Pozn.: Pokud by děti chtěly v bazénu zůstat a využít relaxační zóny s bazénky, musí to být společně s rodiči!!! Rodič se, po zaplacení vstupu do relaxační zóny bazénu pro rodiče i dítě, potká uvnitř bazénu a s druhým, barevně odlišeným čipem pro vstup do tohoto prostoru, mohou pokračovat v prostoru zábavných bazénků. Instruktorka nebude děti v tomto prostoru hlídat a zodpovídat za ně. 

Aplikace SPORTLYZER je aktuálně využívána jednotlivými trenéry klubu k organizaci tréninků, utkání atd. dle tréninkových skupin.

 • Aplikaci - Sporlyzer Parent App je možnost bezplatně stáhnout do mobilního telefonu.
 • V rámci rozšířeného využití bude aplikace využívána i pro přihlašování a organizaci plaveckého programu klubu pod názvem "Plavání BK Vlci".
 • Po registraci v aplikaci (spárování rodičovské aplikace s profilem dítěte na základě e-mailové adresy) rodiče vidí tréninkový program svojí dcery/svého syna v rámci klubu, včetně jeho účasti na trénincích atd. 
 • Na jednotlivé termíny regeneračně rekondičního plavání budou děti přihlašovat rodiče s využitím rodičovské verze aplikace Sportlyzer.