Program REGENERAČNĚ - REKONDIČNÍHO PLAVÁNÍ rozšiřuje sportovní možnosti pro členy našeho klubu. Hráčkám a hráčům touto cestou nabízíme možnost aktivní regenerace a rekondice pod vedením licencovaného instruktora plavání. V rámci sport. programu klubu je nabídka primárně určena pro děti zapojené v soutěžích U17 - U10 tzn. ročníky narození 2005 - 2013. Na financování regeneračně rekondiční programu v bazénu se spolupodílí basketbalový klub.

ZÁKLADNÍ INFO
členové klubu registrovaní v aplikaci Sportlyzer mají možnost až 2x týdně využít klubem pronajatou plaveckou dráhu ve žďárském bazénu a následně i další bazénky žďárského relaxačního centra. Konkrétně se jedná o tyto dny a časy:
neděle 17:30 - 18:30 hod.
středa 18:00 - 19:00 hod.

V těchto dnech a časech bude v bazénu přítomna instruktorka plavání Romana Polívková, která pro nahlášené holky a kluky zajišťuje 45 minutový plavecký program (pro zlepšení plavecké techniky pro začínající plavce) a regeneračně rekondiční aktivity ve vodě (hry a aktivity s využitím plaveckých pomůcek atd.) Závěrečných cca 15 minut mají všichni účastníci lekce možnost využít regeneračních bazénků, divoké řeky, tobogánu atd. nebo pokračovat v plaveckém programu s instruktorkou plavání. 

PŘIHLÁŠENÍ A VSTUP

 1. Pro vstup do bazénu s instruktorkou plavání BK a absolvování regneračně-rekondiční lekce v klubem pronajaté dráze musí být děti vedeny ve skupině "Plavání BK Vlci" v aplikaci Sportlyzer
 2. Pro registraci do skupiny "Plavání BK Vlci" kontaktujte hlavního trenéra klubu p. Bednáře - (776286428, rombed1@gmail.com) 
 3. Sraz přihlášených dětí je vždy v 10 minut před začátkem lekce ve vestibulu bazénu. Děti přihlášené na danou lekci si vyzvedne instruktorka, rozdá jim čipy pro vstup a vezme je do bazénu, kde organizuje jejich program. 
 4. Vstup do bazénu v rámci lekce s intruktorkou je v daný den hrazen klubem. Na základě účasti bude jednotlivým účastníkům zpětně vyúčtován poplatek za každou lekci (40 kč/ osoba/ lekce). Účtování za vstup bude probíhat 1x za měsíc.

PROGRAM V BAZÉNU
Dle počtu a složení skupiny je pro děti organizován program (45 + 15 minut) k naplnění těchto cílů:

 • Regenerační aktivity ve vodě a plavání - hravou a zábavnou formou 
 • Regenerační plavání s možností zlepšení plaveckých technik
 • Rekondiční plavání pro pokročilé plavce dle doporučení instrutorky plavání
 • zábava a relax v odpočinkových bazéncíh po skončení lekce (cca 15 min.)

V případě většího počtu dětí (různorodosti skupiny) bude možno využít druhou dráhu (např. pro plavce), což koordinuje instruktorka se službou bazénu, dle aktuální situace v bazénu.
Odchod z bazénu je možný individuálně v průběhu hodiny po domluvě s instruktorkou tzn. děti nemusí využít celých 60 minut programu.

POZOR: Využití ostatních částí relaxačního centra jako součást nabídky ze strany klubu, je časově omezeno a podmíněno absolvováním lekce s instruktorkou. Příspěvek za plavání ve výši 40 kč/ osoba / lekce, bude vyúčtován měsíčně na základě zaznamenané účasti v aplikaci Sportlyzer. Účastí na plaveckých lekcích Plavání BK souhlasí účastníci platbou za jednotlivé lekce. 

Aplikace SPORTLYZER je aktuálně využívána jednotlivými trenéry klubu k organizaci tréninků, utkání atd. dle tréninkových skupin.

 • Aplikaci - Sporlyzer Parent App je možnost bezplatně stáhnout do mobilního telefonu.
 • V rámci rozšířeného využití bude aplikace využívána i pro přihlašování a organizaci plaveckého programu klubu pod názvem "Plavání BK Vlci".
 • Po registraci v aplikaci (spárování rodičovské aplikace s profilem dítěte na základě e-mailové adresy) rodiče vidí tréninkový program svojí dcery/svého syna v rámci klubu, včetně jeho účasti na trénincích atd. 
 • Na jednotlivé termíny regeneračně rekondičního plavání budou děti přihlašovat rodiče s využitím rodičovské verze aplikace Sportlyzer.