Jr. NBA - BRACKET CHALLENGE - výzva pro všechny soutěživé povahy

Ve čtvrtek 30. 11. proběhne ve Žďáře Konferenční finále Jr. NBA. Basketbalová soutěž základních škol spěje ke svému Velkému Finále v pražské hala Královka. O účast v něm budou ve čtvrtek bojovat hned dvě ždárské školy – ZŠ Švermova a ZŠ Palachova. Konferenční finále je turnaj 8 týmů, kdy pouze dva z nich postupují do Velkého Finále v Praze. (více také zde).

Pro fanoušky, spolužáky, rodiče a vlastně kohokoliv, kdo bude mít chuť, připravil Basketbalový klub Vlci Žďár i speciální výzvu – BRACKET CHALLENGE.

CO TO JE BRACKET CHALLENGE?
Je to výzva, kdo správně natipuje pořadí týmů v turnaji; tzn. určí nejen ty, které postoupí, ale i ty, které nepostoupí. Právě o tom je BRACKET CHALLENGE – Natipuj, jak celý turnaj výsledkově dopadne, a když bude tvůj tip správný získáš ceny z klubového fanshopu.

Jak BRACKET CHALLENGE probíhá?
Soutěžní lístky pro „výzvu“ musí být vyplněny a odevzdány nejpozději v den zahájení turnaje (30. 11.) před začátkem prvních utkání (9:00). Soutěžní lístky budou od úterý 28. 11. k dispozici v obou základních školách a zde je možné je také odevzdat do připravených boxů. Druhá možnost je lístky vytisknout a odevzdat od úterý 28. 11. do připraveného boxu v klubové hale BK (Komenského) nebo v hale TJ (na Bouchalkách) před zahájením turnaje. POZOR, do výzvy budou přijaty pouze lístky odevzdané nejpozději ve čtvrtek 30. 11. do 9:00.

Kdo se může zúčastnit?
Svůj soutěžní lístek může odevzdat kdokoliv. Aby byl soutěžní lístek platný, musí být kompletně vyplněn jak v záhlaví (jméno, příjmení, e-mailová adresa, tel. číslo), tak v části rozpisu utkání = umístění jednotlivých týmů v turnaji. Do „pavouka“ se vyplňují pouze názvy týmů NBA. Je tak třeba vepsat vítěze i poražené z každého utkání turnaje. 

.pdf soutěžního lístku k tisku

Další podrobnosti k BRACKET CHALLENGE najdete také zde.