Co je to Jr. NBA BRACKET CHALLENGE?
Je to výzva, kdo správně natipuje pořadí týmů v turnaji Jr. NBA- WESTERN CONFERENCE FINALS ve Žďáře - 30.11.2023. Cílem výzvy je určit správně nejen týmy, které postoupí do Velkého Finále v Praze, ale i ty které nepostoupí včetně výsledků (vítěz/poražený) všech utkání v turnaji.

Právě o tom je BRACKET CHALLENGE – Natipuj jak celý turnaj výsledkově dopadne a když bude tvůj tip správný – získáš ceny z klubového fanshopu.

Jak BRACKET CHALLENGE probíhá?
Soutěžní lísky pro „výzvu“ musí být vyplněny a odevzdány nejpozději v den zahájení turnaje (30.11.) před začátkem prvních utkání (900 hod.). Soutěžní lístky budou od úterý 28.11. k dispozici v obou základních školách a zde je možné je také odevzdat do připravených boxů. Druhá možnost je lístky vytisknout a odevzdat od úterý 28.11. do připraveného boxu v klubové hale BK (Komenského) nebo v hale TJ (na Bouchalkách) před zahájením turnaje. POZOR, do výzvy budou přijaty pouze lístky odevzdané nejpozději ve čtvrtek 30.11. do 900 hod.
Kdo se může zúčastnit?
Svůj soutěžní lístek může odevzdat kdokoliv. Aby byl soutěžní lístek platný, musí být kompletně vyplněn jak v záhlaví (jméno, příjmení, e-mailová adresa, tel. číslo) tak v části rozpisu utkání = umístění jednotlivých týmů v turnaji. Do „pavouka“ se vyplňují pouze názvy týmů NBA. Je tak třeba vepsat vítěze i poražené z každého utkání turnaje. 

Podmínky Jr. NBA BRACKET CHALLENGE:

  • Každá osoba může na platnou e-mailovou adreu vyplnit max. 2 soutěžní lístky.
  • Odměny z klubového fanshopu budou uvolněny po vyhodnocení všech soutěžních lístků. 
  • Soutěžní lístky musí být odevzdány nejpozději do začátku prvních utkání turnaje ( game 1, game 4) ve čtvrtek 30.11.2023. 
  • Nekompletně nebo nečitelně vyplněné soutěžní lístky budou považovány za neplatné.  
  • Vyplněním soutěžního lístku a kontaktních údajů souhlasím se zapojením do výzvy dle zveřejněných podmínek, včetně využítí uvedených kontaktních informací ze strany BK Žďár.
  • Soutěžící vyplněním lístku potvrzuje, že jsem se s těmito podmínkami před vyplněním soutěžního lístku seznámil(a).
  • Jr. NBA Bracket Challenge je organizována BK Vlci Žďár za podmínek zveřejněných na www.vlcizdar.cz.  

Soutěžní lístek ke stažení a tisku