Streetball v sobotu .... přihlášky do pátku!!!

Odpočítáváme poslední týden do sobotního streetballového turnaje ve Žďáře. Kompletní info k turnaji jsme pro všechny hráče, hráčky a jejich support týmy zveřejnili již dříve v samostatném článku  - info k turnaji.  V dnešním aktuálním textu tak doplníme informace k přihlášení do turnaje a platbě startovného. 

Přihlášky do turnaje mohou týmy vyplnit on-line na klubových stránkách (možno i přes mob. telefon). V krátkém a přehledém formuláři přihlašuje kapitán svůj tým a po zaevidování přihlášky obdrží potvzení o registraci týmu do soutěže. Druhou možností je zaslat mail na adresu info@basketzdarns.cz a organizátorům turnaje poskytnout všechny potřebné informace pro registraci týmu. Konkrétně se jedná o:
 -název týmu
- kategorii v turnaji
- jména členů týmu + ročníky narození
-  kontaktní mail a telefon na kapitána týmu 

Přihlášky týmů přijímáme nejpozději do pátku 10.6. !!!! 

Správně a včas přihlášené týmy se pak prezentují v sobotu 11.6. mezi 1200 - 1245 hod v místě konání turnaje.

  Tento postup umožní připravit turnaj a jeho hrací systém, tak aby bylo možno po ukončení prezence týmů turnaj rozlosovat a začít hrát. 

Při prezenci týmu musí být uhrazeno i startovné v turnaji. Platba na místě je možná pouze v hotovosti. 
Týmy složené z kluků a holek do 12ti let uhradí 300 kč/tým.
Týmy ze starších kategorií pak 600 kč/ tým.

Prosím, věnujte čas včasnému přihášení týmu do turnaje a v sobotu pak i prezenci vašeho týmu, abychom si mohli společně užít pohodový turnaj a sobotní odpoledne se Streetbalem ve Žďáře.