Mladší minižáci U12 s Jihlavou dvě prohry

Mladší minižáci U12 s Jihlavou dvě prohry

Poslední dvě utkání v tomto roce odehrálo družstvo mladších minižáků U12 proti BC Vysočina. Začátek prvního se nám povedl a ještě v 7. minutě první čtvrtiny jsme vedli 14:10. Během poslední minuty se však soupeř osmibodovou šňůrou ujal vedení (14:18), a to až do konce zápasu už jen navyšoval. Hráči Jihlavy nás předčili v bojovnosti, v doskakování pod oběma koši i v proměňování šancí. Neubránili jsme jejich rychlé protiútoky a kvůli chybám při rozehrávce se sami ani k žádným nedostali. Ve druhém zápase jsme zlepšili obranu, ale zase jsme se bodově neprosadili a tak to na silného soupeře opět nestačilo.

I přes tyto prohry skončilo naše družstvo na druhém místě v základní skupině a postupuje do finálové skupiny.

BK Žďár n/S – BC Vysočina 36:73 (20:46)

BK Žďár n/S – BC Vysočina 33:56 (18:25)

Body: Danko 20, Jaroš 16, Stejskal 8, Jeřábek 7, Coufal 5, Mráček a Urban 3, Leskour a Vejlupek 2, Homola, Tomek a Víteček 1