Minižákyně U13 - První double v sezóně!

Turnaj KP BRNO 30. 9. 2018

První zápasy nové sezóny odehrálo družstvo mladších žákyň o víkendu v Brně. První nedělní utkání proti BK Dubňany bylo od začátku v naší režii. Do poločasu se nám podařilo vytvořit si velký náskok (4:53), který jsme s klidem udržely až do konce.

Ve druhém utkání proti celku KP Brno už musela děvčata trochu více zabrat. Vlčice od začátku poslouchaly pokynů trenérky, a tak si do druhé čtvrtiny vytvořily třinácti bodový náskok, který  s mírným navýšením kontrolovaly až do konce zápasu.

Všechny naše hráčky předvedly velmi kvalitní výkon, zejména druhé utkání bylo velmi vydařené. Holky moc chválíme, ukázaly, že mohou být více než vyrovnaným soupeřem i těm nejlepším týmům v této soutěži.

BK Dubňany – BK Vlčata Žďár 12:86 (4:53)
body: Hanusová 31, Vildová 16, Vtípilová 16, Freiwaldová 6, Lacinová 6, Šindelková 6, Benešová 3, Ganzwohlová 2

KP Brno - BK Vlčata Žďár 26:61 (16:33)
body: Hanusová 19, Vildová 13, Ganzwohlová 7, Benešová 6, Freiwaldová 6, Lacinová 6, Vtípilová 4