Klubové zakončení sezóny 2022/23 ... jak to dopadlo

Sezóna 2022-23 se pomalu stává minulostí, ale v pátek 9.6. jsem se za ní ještě jednou ohlédli. Při společném setkání všech členů klubu, rodičů i fanoušků jsme si připomněli úspěchy jednotlivých týmů a stejně tak z jednotlivých týmů ocenili ty nejlepší hráče a hráčky. Bylo to letos opravdu slavnostní odpoledne a to nejen proto, že jeho součástí byl i potlesk ve stoje pro nejmladší minižákyně, letošní mistryně republiky.  

Klubová hala resp. její tribuna byla na slavnostní zakončení plná. Podobně jako při spoustě utkání a turnajů v průběhu sezóny se na ní potkali kluci a holky z různých týmů, rodiče, sourozenci atd. Tentokrát ale nefandili vlkům, vlčatům či vlčicím, ale potleskem ocenili především sportovní výsledky jednotlivých týmů. Potlesk to byl zasloužený, protože dominantní většina týmů ve svých soutěžích dosáhla nadprůměrných výsledků

Výrazně hlasitější potlesk se pak halou nesl při vyhlašování nejlepších (nejužitečnějších) hráčů a hráček jednotlivých týmů - MVP. Byť v klubové hale běhá spoustu šikovných kluků a holek, MVP sezóny může být v sezóně vždy jen jeden / jedna. Volba je na trenérech a jejich asistentech a volba to často není vůbec snadná. Koho ocenili v jednotlivých kategoriích si můžete prohlédnou v galerii, které je součástí tohoto článku. 

Hodnocení sezóny 22/23 za jednotlivé týmy najdete v odkazech níže:

MUŽI - U19 Junioři - U17 Kadeti - U15 St. žáci, U14 Ml. žáci - U13 st. minižáci - U12 ml. minižáci -  U11 minižáci - Přípravka U10 kluci

ŽenyU17 KadetkyU14 Ml. žákyně - U13 Minižákyně - U12 MinižákyněU11 Minižákyně - Přípravka U10 holky

kompletní fotogalerii z klubového zakončení sezóny najdete na https://bkvlcizdar.rajce.idnes.cz/

Jeden tým ovšem vyčníval nad ostatní.  Nejmladší minižákyně U11 vybojovali na MČR U11 v Ostravě 1. místo a v rámci klubu tak jednoznačně dosáhli nějvětšího sportovního úspěchu.