Jak sportujeme? ... Školička a přípravka necvičí, ostatní týmy venku

BASKETBALOVÁ ŠKOLIČKA a PŘÍPRAVKA U9 nebudou po dobu následujícíh minimálně 14ti dní mít svoje tréninky. Reagujeme tak na okolnosti v rámci vládní opatření.

Všechny OSTATNÍ TÝMY TRÉNUJÍ dle možností a to i bez možnosti využít zázemí klubové haly.  Protože veškeré tréninky mohou probíhat pouze pod širým nebem, upravili jsme pro jednotlivé týmy po dohodě s trenéry časy tréninků. Přesné časy tréninků pro jednotlivé týmy jsou průběžně aktualizovány v klubovém kalendáři.

Protože tréninky bodou probíhat venku a šatny klubové haly nejsou k dispozici, potkávají se týmy k tréninku již ve sportovním oblečení  a obutí  u vstupu do haly pro sportovce. I v tomto prostoru samozřejmě dodržujeme bezpečenostní požadavky hygieniků, přičemž tréninky jednotlivých týmů proběhnou odděleně v prostoru sportovního areálu případně i mimo něj. 

Dle nyní velmi aktuálního výroku "Dum spiro spero" , také doufáme, že i nadále budmeme moci sportovat, udržovat herní a kondiční připravenost a hlavně celkově zdravý holek a kluků našeho klubu. 

Podrobnější informace o tréninkovém programu v následujících dnech a týdnech upřesní trenéři jednotlivých týmů.