ŽENY O VÍKENDU USPĚLY JEN JEDNOU

ŽENY O VÍKENDU USPĚLY JEN JEDNOU

BASKETBALL NYMBURK ,,B,, :  BK VLČICE ŽĎÁR  63:55 (32:35)
BODY: Vítová 19, Stočková 12, Pošvicová 11, Kopicová+Kuhnová 5, Kašparová 3 body.

Venkovní zápas na palubovce Nymburka nezačal pro náš tým vůbec špatně 0:7, ale domácí se rychle otřepali a hru vyrovnali. Pak se oba týmy neustále přetahovaly o vedení-poločas o tři body v náš prospěch.

Ve druhé polovině utkání nám soupeř odskočil na sedm bodů a utkání udržel tímto rozdílem až do konce zápasu. Mrzet nás může spousta neproměněných nájezdů a ani trestné hody se děvčatům nedařily ( 19/8).

BK VLČICE ŽĎÁR : BASKET PODĚBRADY  61:55   (35:22)
BODY: Pošvicová 13, Havlíková 10, Kopicová 9, Vítová 8, Kašparová 7, Kalábová 4, Stočková+Junová 3, Kazdová+Kuhnová 2 body.

Velmi dobré tři čtvrtiny našeho týmu nám zajistily vedení o čtrnáct bodů nad týmem z Poděbrad. Poté nás soupeř zmáčkl, naše hráčky začaly chybovat a tým Poděbrad začal pomalu , ale jistě ukrajovat z našeho náskoku. Přiblížil se až na rozdíl tří bodů a vypadalo to na hororovou koncovku. Náš tým však zvedl hlavu, zabojoval a navýšil na rozdíl deseti bodů, na což  hosté už  nedokázali odpovědět a další důležité body zůstaly na domácí palubovce.

Trenér: Kazda J.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.