Ženy - bojovnost v obraně a dobrá útočná hra...

BK VLČICE ŽĎÁR : SK BRUNTÁL  75:57 (29:29)
Body: Pošvicová M. 19, Jurašek A. 14, Vítová T. 11, Havlíková M. 10, Stočková V. 8, Kazdová T. 7, Kuhnová B. 4, Kopicová L. 2 body.

BK VLČICE ŽĎÁR : TJ OP PROSTĚJOV  54:56 (34:26)
Body: Vítová T. 11, Kopicová L. + Pošvicová M. 10, Havlíková M. 9, Jurašek A. 5, Kuhnová B. 4,Junová E. 3, Stočková V. 2 body.

V prvním utkání jsme začali velmi odhodlaně a zaslouženě vyhráli čtvrtinu rozdílem deseti bodů. Druhá čtvrtka se hráčkám nepovedla a do druhé půlky se nastupovalo za nerozhodného stavu. Ve druhé polovině diváci nejprve viděli velmi vyrovnanou hru a do závěrečné části jsme nastupovali s mankem dva body na soupeře. Pak jsme velmi zlepšili obranu a tým z Bruntálu téměř k ničemu nepustili a vyhráli zaslouženě o osmnáct bodů.

Ve druhém utkání se začalo opatrně na obou stranách a výsledkem byl stav 12:14, poté začal náš tým opět dobře bránit a do šaten jsme odcházeli s osmi bodovým vedením. Po změně stran se našemu týmu úplně přestalo dařit, nemohli jsme dát koš, měli spoustu ztrát, čehož soupeř dokonale využil a utkání otočil ve svůj prospěch. V poslední části jsme stahovali vedení Prostějovského týmu, ale otočit utkání se bohužel už nepovedlo.

BK NAPOS VYSOKÁ NAD LABEM : BK VLČICE ŽĎÁR  48:56  (21:32)
 Body: Vítová 18, Kuhnová B. 11, Jurašek A. 8,  Stočková V. + Pošvicová M. 5, Havlíková M. 3, Kalábová A. + Kopicová L. + Kazdová T. 2 body.

První venkovní zápas se našemu týmu vydařil a zaslouženě veze z Vysoké n/L. dva body. V první čtvrtině byl aktivnější domácí tým 15:10, ale od druhé části jsme pevně převzali otěže utkání do svých rukou a dovedli zápas k vítězství. Chtěl bych pochválit hráčky za bojovnost v obraně a dobrou útočnou hru.

Trenér: Kazda J.