ŽENY - BEZ OBRANY TO NEJDE...

ŽENY - BEZ OBRANY TO NEJDE

1.12.2018 PROSTĚJOV  BEZ OBRANY TO NEJDE

TJ OP PROSTĚJOV :  BK VLČICE ŽĎÁR  89:58 (47:33) 
BODY: Pošvicová 12, Stočková+Kazdová 9, Havlíková+Kopicová7, Vítová+Kašparová5, Kalábová4body.

Utkání bylo rozhodnuto už po první čtvrtině (29:13). Naše hráčky nestíhaly v obraně a domácí tým toho náležitě využil. 2 a 3 úsek hry se obrana zlepšila a hned jsme s domácími drželi krok a do poslední čtvrtiny jsme šli s přijatelným rozdílem čtrnácti bodů. Bohužel poslední část navázala na první a domů jsme odjížděli ze solidním nářezem 31 bodů.

2.12.2018 BRUNTÁL - UTKÁNÍ ROZHODLI POSLEDNÍ ČTYŘI MINUTY

SK BRUNTÁL : BK VLČICE ŽĎÁR  69:63 ( 40:34)
BODY: Kopicová 21, Havlíková+Stočková 11, Kazdová 10, Kuhnová 6, Kašparová+Junová 2 body.

Utkání se celou dobu přelévalo z jedné strany na druhou. Nejlépe se nám vydařila třetí čtvrtka, kde jsme šli do vedení o 4 body. Domácí opět srovnali a do posledních čtyř minut se vstupovalo za stavu 59:57 pro náš tým. Domácí přešli na zónovou obranu a našemu družstvu selhalo zakončení, i když příležitostí ke skórování jsme měli spoustu. Týmu z Bruntálu se  poté podařilo utkání otočit ve svůj prospěch a vyhrát šestibodovým rozdílem ve skóre. Našemu družstvu proto nezbývá nic jiného, než se pečlivě připravit na následující  domácí utkání, ve kterém potřebujeme zvítězit.

Trenér: Kazda J.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.