ŽENÁM SE O VÍKENDU NEDAŘILO

ŽENÁM SE O VÍKENDU NEDAŘILO

 Ženy odehrály od pátku do neděle tři utkání, ale zvítězit se podařilo pouze jednou. V pátek nastoupily proti týmu BK Příbor v Českém poháru. V sobotu a neděli pokračovaly druholigovými zápasy opět proti družstvu BK Příbor a v neděli proti SBŠ Ostrava.

BK VLČICE ŽĎÁR : BK PŘÍBOR  61:67 (26:31)- ČESKÝ POHÁR
BODY: Stočková+Vítová 11, Kopicová 7, Kuhnová 6, Kašparová+Smělíková+Pošvicová 5, Havlíková+Jurašek 3, Kalábová+ Kazdová 2, Krčálová 1 bod.

Páteční utkání se domácímu týmu nedařilo střelecky a chyby v obraně soupeř trestal přesnou střelbou. 
Až ve druhé čtvrtce jsme zabraly a stáhly na přijatelných pět bodů. V druhé půlce jsme dokonce vyrovnaly, ale poté se soupeři opět povedlo odskočit a ať jsme se snažily jak mohly utkání už se otočit nepovedlo.

BK VLČICE ŽĎÁR : BK PŘÍBOR  67:66 (26:37)- 2. LIGA
BODY: Pošvicová 21, Stočková+Vítová 11, Havlíková 7, Jurašek 6, Kazdová 5, Kopicová 4, Kalábová 2 body.

 Sobotní utkání se stejným soupeřem, bylo jako přes kopírák. V první půlce byl tým z Příboru jasně lepší a poločas vyhrál o 11 bodů. I když se pak obrana zlepšila nedařilo se dotáhnout soupeřův náskok. Zlom přišel až v poslední čtvrtce kdy jsme celoplošnou obranou a velkou bojovností snížily až na jediný bod. Poslední a vítězný koš jsme unavenému soupeři daly 12 sekund před koncem utkání a poté už nenechaly tým Příboru skórovat. Holkám chci poděkovat, že neustále věřily, že toto utkání jde vyhrát a povedlo se urvat důležité body do tabulky.

BK VLČICE ŽĎÁR : SBŠ OSTRAVA B  77:98 (37:42)-2.LIGA
BODY: Kazdová 12, Kopicová 11, Stočková+Havlíková+Jurašek 9, Vítová 8, Pošvicová 7, Kalábová+Junová 3, Slavíková+Kašparová+Kuhnová 2 body.

Tento zápas jsme vydržely držet krok s Ostravským týmem jen první poločas. Poté se projevila porce tří utkání hraných za sebou. Náš tým úplně odešel v obraně a soupeř si zaslouženě odváží body z naší palubovky.

Trenér: Kazda J.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.