Žáci U14 výhra a prohra

Žáci U14 výhra a prohra

Družstvo mladších žáků U14 odehrálo tento víkend na domácí palubovce poslední dva zápasy základní části žákovské ligy. V sobotu proti Svitavám rozhodla hned první čtvrtina, kterou jsme vyhráli rozdílem dvaceti bodů. I v dalším průběhu jsme hráli s velkým nasazením a zaslouženě si připsali další vítězství.

V nedělním zápase proti Tygrům z Brna náš výborný výkon pokračoval. Soupeř však byl výrazně vyšší než naši hráči a často toho využíval ve své hodně zatažené obraně. Receptem byly rychlé protiútoky a aktivní pohyb všech hráčů v útoku. I když se nám nedařilo vždy úspěšně zakončovat, bylo utkání vyrovnané a poslední čtvrtinu jsme začínali se ztrátou čtyř bodů. Několik chyb v rozehrávce a malá úspěšnost střelby ze střední vzdálenosti nám neumožnily převrátit výsledek v náš prospěch. Přes prohru musíme naše hráče pochválit, hra pod tlakem a proti vyššímu soupeři byla pro všechny přínosem.

Družstvo Vlků U14 skončilo po základní části v naší skupině na druhém místě a postoupilo do extraligy mladších žáků. Přejme našim klukům, aby i nadále pokračovali ve výborných výkonech.

BK Vlci Žďár – Basketbal TJ Svitavy 78:53 (23:3, 48:20, 66:33)
Body: Danko 20, Štěpánek 17, Beran 12, Coufal 10, Jeřábek 8, Mráček 4, Džurban 2, Tomek 2, Urban 2, Stejskal 1, Král, Leskour, Vejlupek

BK Vlci Žďár – Tygři JBC Brno 58:66 (14:13, 29:33, 45:49)
Body: Danko 16, Coufal 11, Jeřábek 7, Štěpánek 7, Tomek 6, Beran 5, Urban 4, Leskour 2, Džurban, Král, Mráček, Stejskal, Vejlupek

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.