Výkonný výbor klubu se sešel při mimořádném jednání

Výkonný výbor klubu se sešel při mimořádném jednání

V pátek 13.3.2020 se při mimořádném jednání sešel Výkonný výbor BK Žďár nad Sázavou, který se zabýval situací po vyhlášením nouzového stavu. V rámci jednání diskutovali členové výboru aktuální dostupné informace k situaci včetně nařízení a omezení ze strany vlády ČR a dalších zainteresovaných institucí. Na jejich základě připravuje VV basketbalového klubu organizační kroky, které umožní členům klubu po týdenním „přechodném období“  (16.- 22.3.) pokračovat v aktivním sportování a to od pondělí 23.3.2020. To vše samozřejmě za plného respektování nouzového stavu a předepsaných bezpečnostních opatření k tomuto datu.

Snahou všech členů výboru a trenérů klubu je i přes omezení v nouzovém stavu umožnit našim členům i nadále pravidelnou sportovní přípravu, pohyb a zábavu s basketbalem.

„ Po uplynutí „přechodného období“, které jsme si stanovili na celý příští týden, i z důvodů návratu některých členů klubu z jarních prázdnin, chceme všem členům umožnit opět pravidelné trénování a zábavu spojenou s basketbalem.“,  vysvětluje místopředseda klubu Roman Bednář a doplňuje jeden velmi důležitý detail. "Účast na tréninku je pro všechny děti i trenéry dobrovolná!! Především mladším dětem chceme zpestřit jednotlivé dny setkáním s kamarády, se kterými jsou zvyklí se pravidelně při tréninku potkávat."

Tréninky budou opět zahájeny od pondělí 23.3. dle upraveného tréninkového rozvrhu. Ten bude plně respektovat předepsaná hygienická a bezpečnostní opatření (omezený počet osob ve sportovní hale, nenavazující tréninkové jednotky, důsledná evidence přítomných na tréninku atd.)

Detailně budeme členy klubu o možnostech zapojení do tréninku a tréninkovém rozvrhu informovat na klubovém webu a přímou e-mailovou komunikací v průběhu příštího týdne. Upravený tréninkový rozvrh připravujeme ke zveřejnění v klubovém kalendáři. 

Za BK Vlci Žďár přejeme pokud možno pohodový víkend a následující dny

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.