Výhra U14 v Radotíně

Vlci U14 zajížděli o víkendu k utkání na hřiště do Radotína, kde se jim po vyrovnaném průběhu prvního poločasu nakonec podařilo zvítězit a připsat si další body do tabulky žákovské ligy sk.B.

Ba Radotín  -  BK Vlci Žďár  45:70 (9:16,28:38,34:56)

Pod dojmem vysoké výhry z prvního vzájemného utkání si někteří hráči mysleli, že jedeme pro snadné vítězství a domácí i bez nasazení a bojovnosti na hřišti v pohodě porazíme. Ale ouha. To bylo překvapení! Hráči Radotína, povzbuzeni sobotní výhrou s BC Vysočina, předváděli velmi sympatický a bojovný výkon a výhra Vlků se tak nerodila vůbec snadno. Po vyrovnaném průběhu prvního poločasu museli Vlci po změně stran hrát dlouhé minuty v nejsilnějším možném složení a teprve v závěru třetí části šňůrou osmi bodů v řadě odrazili snahu domácích o vyrovnanou koncovku. Teprve až v závěru, za již rozhodnutého stavu, dostali větší prostor ke hře mladší hráči, které jsme ale původně chtěli do utkání dostat mnohem dříve a rozhodně ve větší minutáži, což se nám bohužel tentokráte nepodařilo. To je škoda!

Body: Rosecký 18, Socha 14, Haller 12, Krejčí 11, Kašpar 7, Blažíček 3, Filipenský, Cik po 2, Pešák 1, Vilda, Skala, Pekáč, Kreutzer, Pavlík, Osmík
Fauly: 25:17
Trestné hody: 17/9-36/23
Trojky: 0:1

Kluky chválím a blahopřeji k výhře, ale zároveň si musíme důrazně připomenout, že žádné soupeře nesmíme podceňovat a do každého střetnutí nastupovat plně soustředěni a koncentrováni.

Autor: T. Rosecký

Editor: Tomáš Vejlupek