Vlci v akci

Vlci v akci 

Vláda říká, že nesmíme společně trénovat, ČBF nám radí, ať se vrátíme lepší a my jsme se rozhodli vrátit všechny Vlky a Vlčata zpátky do akce..... Ve spolupráci se Zuzkou Fejtovou, kondiční specialistkou našeho klubu, jsem začali připravovat video-ukázky cvičení, které může každý z vás cvičit doma. Jo jo, i doma se dá udělat kus dobré práce, protože základní parametr, který jsme si nastavili, zní 3x2 metry. Jen tak málo prostoru stačí, aby jste mohli absolvovat cvičení, která jsme pro vás vybrali. 

Už zítra tak na našem klubovém webu budete moci shlédnout první sérii videí, které vám představí cvičení ze čtyř různých oblastí : 

  1.  koordinace a obratnost
  2.  hbitost a rychlost
  3.  výbušnost a síla
  4.  stabilita a "core" 

Tyto čtyři oblasti kondiční připravenosti považujeme za důležité a v těchto čtyřech oblastech vám chceme nabídnout zajímavá cvičení. Něco bude větší dřina, něco větší zábava, některá cvičení možná znáte a některá se terpve budete muset naučit. Ale každé cvičení Ti pomůže zlepšit a to nejen pro basketbal!

Čekají vás video ukázky spolu s vysvětlujícími texty a doporučením, jak z jednotlivých cvičení sestavit trénink do vašeho pokoje či obýváku. A protože máme v klubu dospívající vlky stejně jako mladá vlčata, vybírali jsme cvičení s možností nastavení různých stupňů obtížnosti a náročnosti. V některých z nich dokonce připravujeme i virtuální FB contest. I proto by jsi měl zkusit a zvládnout všechny....

Začínáme už zítra... první videa pro seznámení a vyzkoušení....

......od středy pak přibudou i doporučení k tomu jak si doma sestavit trénink....

.... a proč tohle všechno... protože je čas, aby se VLCI VRÁTILI ZPÁTKY DO AKCE ...