Vlci U15 v Brně nezabrali

Ve třetím utkání v řadě starší žáci U15 nezabrali a z brněnské metropole si odvážejí další prohru, když tentokráte nestačili na Basket Brno, kterému podlehli rozdílem 34 bodů. 

BASKET BRNO  -  VLCI ŽĎÁR     
89:55
   (23:9,46:27,73:43)

Od začátku utkání byli domácí lepším týmem a hned v úvodu si vypracovali pohodlný náskok. Vlci i přes chvílemi zlepšenou obranu, kdy jsme si konečně dokázali vzájemně vypomoci směrem dopředu, působili bezzubě a získané míče místo rychlého přechodu a snadného zakončení alibisticky odevzdávali soupeři. Ten tak jednoduše těžil z našich chyb v rozehrávce a proměňoval snadné koše.  Z naší strany se tak utkání pouze sehrálo a domácí se na výhru ani příliš nenadřeli, spíše si jen tak zatrénovali. Opět nám chyběla bojovnost, drzost postavit se soupeři a zastavit ho i za cenu faulu, odvaha zkusit se prosadit a rozdat si to na férovku a hlavně touha s tím něco udělat! Chjooo. Není to zdaleka ono a spíše velké trápení.

V kluky ale věřím! Věřím, že to v sobě mají a jen to musíme prodat a dostat na hřiště. Bez účasti na tréninku a plného nasazení v něm to ale nepůjde! Mluvíme o tom, rozebíráme a věřím, že se herně zvedneme, protože nás rozhodně nebaví prohrávat. Tak uvidíme….

Body: Dočekal 16, Sláma 9, Vrána 7, Tůma, Krčmář po 6, Trávníček, Bílek po 4, Havelka 3, Kučka
Fauly: 20:22
Trestné hody: 25/17-24/9
Trojky: 6:0

Trenér: T. Rosecký

Autor: T. Vejlupek