Vlci U14 v dohrávce bez šance

V sobotní dohrávce odloženého utkání žákovské ligy nastoupili Vlci U14 proti suverénovi skupiny, týmu USK Praha. V krásné sportovní hale na pražské Folimance neměli Vlci proti jasnému favoritovi příliš šancí na úspěch a hned od úvodu utkání čelili drtivému tlaku domácích hráčů. Z tlaku se Vlci částečně vymanili až v průběhu druhé čtvrtiny, kterou se nám dokonce podařilo vyhrát. Nutno ovšem podotknout, že nejlepší hráči soupeře v tu chvíli seděli na lavičce náhradníků. Přesto sympatický výkon Vlčat znamenal poločasový stav 47:25 a do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním vyrovnat se domácím hlavně v bojovnosti a držet co možná nejnižší rozdíl ve skóre. Po přestávce ale přišla bodová smršť pražanů, na kterou jsme nedokázali zareagovat a utkání prohráli vysokým rozdílem. I tak jsme zápas odehráli v tempu a s nasazením, povedlo se nám sehrát pár povedených akcí a domácí obranu zaskočit několika úspěšnými protiútoky. Za to musím kluky pochválit.

USK Praha  -  BK Vlci Žďár  113:42
(38:9,47:25,75:31)
Body: Blažíček 10, Rosecký 9, Socha 7, Haller, Krejčí po 6, Vilda, Růžička po 2, Filipenský, Cik
Fauly: 15:11
Trestné hody: 9/3-11/4