Vlčí parťáci a nebo Pozér - hlasuj v anketě

Říká se, že na dobré věci si stojí za to počkat. Snad to bude platit i v případě ankety, kterou pro Vás připravil PR tým žďárských Vlků. V této anketě můžeš hlasovat o nejlepší "vlčí parťáky" stejně jako vybírat ty nejlepší "pozéry" našeho klubu. 

O co tady vlastně běží??

V průběhu klubového focení (ano, už je to nějaký pátek nazpět) vznikly velmi zajímavé individuální a skupinové fotky. Klubový PR tým následně fotky zpracoval a nyní v rámci ankety s tvojí pomocí hledáme ty nejlepší fotky z klubového focení, které budou součástí veřejné exhibice a oživí společné prostory klubové haly. 

Koho volit a komu dát svoje hlasy? 

Samozřejmě svoje favority a případně ty fotky, které Ti přijdou nejzajímavější? Volí se ve dvou kategoriích:

"VLČÍ PARŤÁCI" 
- vybíráme 20 nej fotek - fotky dvou a více kluků nebo holek, kteří spolu pózovali v průběhu klubového focení...
"POZÉR"
- vybíráme 10 nej fotek - individuální fotka - zajímavá, kreativní, zábavná...

Jak fotografie vybírat? 

To je ta zásadní otázka, která všechno definuje. Postup je jednoduchý: klikni na tlačítko HLASOVAT V ANKETĚ, vyber daný počet fotek, které Tě nejvíce oslovily a svoje hlasy odešli do ankety. ANO, takhle jednoduché to je. 
Jediné co si musíš pohlídat je čas konání ankety - fotky můžeš vybírat od pondělí 24. 4. do pátku 28. 4.  

Veřejná exhibice

bude realizována z vybraných fotografií obou kategorií "Vlčí parťáci", "Pozér". Po skončení ankety budou fotografie fyzicky umístěny do společných prostor klubové haly a do prostor vstupu pro diváky a divácké tribuny. Fotoexhibice tak doplní aktuální výzdobu v hale a představí nejlepší "modely a modelky" našeho klubu. 

Všechny fotky z klubového focení budou po skončení ankety zveřejněny v klubové fotogalerii na https://bkvlcizdar.rajce.idnes.cz Zde máš možnost sledovat fotogalerie z klubových utkání, turnajů a dalších akcí, vytvořené klubovým fotografem Jirkou Uchytilem. Po skončení ankety a vyvěšení vítězných fotografií v rámci veřejné exhibice v hale budou ostatní fotografie zveřejněny na https://bkvlcizdar.rajce.idnes.cz