VLCI fandí LVŮM..... a k tomu lístky za 50% !!!

VLCI fandí LVŮM ... a k tomu lístky za 50% !!!

Po veleúspěšném Mistrovství světa 2019 v Číně se v pátek 21. února 2020 poprvé představí na domácí palubovce pardubické arény národní basketbalový tým mužů. Od 20:10 hod sehraje v Pardubicích kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy proti reprezentaci Dánska. 

Vedení basketbalového klubu nabízí všem členům našeho klubu a fanouškům basketbalu možnost podpořit národní tým přímo v pardubické aréně.  Pro všechny zájemce připravujeme na toto kvalifikační utkání společnou cestu autobusem. Odjezd autobusu je plánován na 18:00 hodin s očekávaným návratem po utkání v cca. 2300 hod (obojí od / ke klubové hale, Komenského 4)

Výjezd na kvalifikační utkání proběhne pouze při dostatečném zájmu ze strany členů a fanoušků klubu. 
Vedení klubu může na žádost jednotlivých účastníků zajistit vstupenky, které je možná při objednávce přes klub získat za 50% standardní ceny. Je to díky podpoře klubů ze strany ČBF.   

Co tedy udělat pro to, aby jsi mohl s ostatními Vlky fandit českým Lvům v Pardubicích?

Závaznou přihlášku k výjezdu na kvalifikační utkání v Pardubicích komunikujte s vaším týmovým trenérem do pátku 14.2. Nahlašte jména účastníků a případně počet lístku, které chcete přes klub objednat. 

Druhou možností je přihlásit se přímo přes klubový mail - info@basketzdarns.cz . Zde prosím uveďte jména jednotlivých účastníků výjezdu a zájem/nezájem o zajištění vstupenek na utkání. Jako předmět uveďte - VLCI FANDÍ LVŮM

Vstupenky ze společné klubové objednávky uhradí každý sám před odjezdem na utkání. Cena těchto vstupenenk je 50% z původní ceny (dle sektoru na tribuně). Vstupenky jsou přidělovány do sektorů v dolním patře arény (ne do horního prstence), dle možností ČBF.