Vlčata v akci i o prázdninách

Vlčata v akci i o prázdninách

Prázdniny v druhé polovině, nová sezóna se blíží  a s ní i společné trénování pro nejmenší vlčata. Nejmladší minižákyně (roč. nar. 2010 a 2011) stejně jako nejmladší minižáci se poprvé po prázdninách potkají ve čtvrtek 20.8. (viz klubový kalendář).

Ne všichni kluci a holky, ale budou ke konci práznin ve Žďáře aby se zapojili s ostatními kamarády do tréninku. Právě pro ty, kteří nebudou moci dorazit na první společné tréninky po prázdninách jsme připravili několik krátkých videí pro domácí zábavu, cvičení a trénink. Zacvičit a zatrénovat si samozřejmě můžou i ta vlčata, která se na první tréninky chystají. Protože většinu cviků z videí budeme zkoušet hned od prvních společných tréninků budou se moci ukázat co doma nebo s kamarády natrénovala. 

Podle videí si tak i ta vlčata, která budou na konci prázdnin mimo Žďár mohou  vyzkoušet cvičení na koordinaci s tenisáky, skákání přes švihadlo nebo běžecká cvičení rozvíjející techniku běhu a koordinaci. 

Prohlédnout, vyzkoušet, naučit se a zlepšovat se s každým novým pokusem .... to jsou "basketbalové domácí úkoly" na konec prázdnin, pro každého kdo chce být šikovnější, hbtitější a rychlejší.