Videosoutěže a vlčata v akci

Videosoutěže a vlčata v akci

V úvodu tohoto týdne jsme vyhlásili první videosoutěž pro všechny vlky a vlčata. Do čtvrtečního večera jsme pak z telefonu a e-mailu sbírali videa, měřili časy a vyhodnocovali, jak se komu v daném cvičení zadařilo. Výsledkem je vyhlášení prvních členů našeho klubu, kteří si svým výkonem vysoutěžili odměnu z fanshopu. Cenu si budou moci vyzvednout, jakmile se opět rozběhnou basketbalové tréninky.

A kdo tedy jsou ti vítězové??? 

V první řadě je to každý, kdo si doma udělá pravidelně čas a zacvičí si. V jednotlivých soutěží pak byli nejlepší tito čtyři vlci:

do U12 (2008 a mladší) + jejich rodiče

OSMIČKY S TENISÁKEM - Matěj Rosecký (čas: 30,4 sek.)

KRIS KROS BĚH - Matěj Rosecký - U12 (čas: 10,3 sek.)

od U13 (2007 a starší)

PŘESKOKY PŘES LEŽÍCÍ ŠVIHADLO - Ondra Coufal - U14 (čas: 23,2 sek.)

ŽONGLOVÁNÍ SE TŘEMI MÍČKY - Tomáš Rosecký (čas: 7,2 sek.)


Při zpracování všech zaslaný videí nám vznikla zajímavá sbírka videí z domácí přípravy mladých vlčat. Na některé z videí se můžete podívat na novém youtube kanále našeho klubu - VLCI Žďár. Hned na úvod na něm uvádíme i jeden speciálního pozdrav, od jedno z našich trenérů..... a samozřejmě, ani on doma nazahálí a udržuje se v kondici. 

Některá další soutěžní i nesoutěžní videa vám ke shlédnutí nabízíme na novém youtube kanálů - VLCI Žďár.

.... pro spuštění videí klikněte na obrázky níže, nebo přejděte přímo na youtube VLCI Žďár ...