VIDEOSOUTĚŽE

Videosoutěže

Už deset dní mohou vlci a vlčata k domácímu cvičení a tréninkům využívat i vybranou skupinu cvičení, která lze provádět na velmi malém prostoru. Cvičení jsou zaměřená především na koordinaci, obratnost, hbitost, rychlost a stabilitu. Na seznámení a následné zlepšování bylo dost času a nyní přichází čas na první soutěže (mj. o drobnosti z klubového fanshopu).

A jak budou tyto probíhat?

V době současných omezení a on-line době není jiná možnost než přes video. Kdokoliv se bude chtít do soutěží zapojit, může jedním ze dvou níže uvedených způsobů poslat video s natočeným cvičením, jménem soutěžícího a ročníkem narození hlavnímu trenérovi klubu Romanu Bednářovi. Videa lze posílat

  • mailem na info@basketzdarns.cz
  • přes WhatsApp na  776 286 428

Videa budou využita ke změření času resp. vyhodnocení dané soutěže. Zasláním videa soutěžící souhlasí s případným zveřejněním videa na klubovém webu. POZOR: Vyhlašujeme i speciální kategorii pro rodiče a trenéry nebo fanoušky. Rodiče, trenéři a fanoušci soutěží ve vlastní kategorii dospělých a vyzkoušet tak mohou nejen cvičení svých dětí. 

Pro první kolo jsme pro vás vybrali tyto 4 cvičení.     

do U12 (2008 a mladší) + jejich rodiče

OSMIČKY S TENISÁKEM - měří se soutěžní čas potřebný na dokončení 10 ti osmiček - (viz video Koordinace a obratnost 1)

KRIS KROS BĚH - měří se soutěžní čas potřebný na dokončení 3 celých kol (viz video Koordinace a obratnost 2) 

od U13 (2007 a starší) + jejich rodiče

ŽONGLOVÁNÍ SE TŘEMI MÍČKY - měří se doba, po kterou je jedinec schopen žonglovat se 3 míčky (viz video Koordinace a obratnost 2), přičemž maximální doba je 120 sekund.

PŘESKOKY PŘES LEŽÍCÍ ŠVIHADLO - měří se soutěžní čas potřebný pro dokončení 10ti opakování  =5 pravou a 5 levou nohou (viz video Hbitost a rychlost). 

Soutěžní videa posílejte do čtvrtečního večera (9.4.), kdy proběhne jejich vyhodnocení a ocenění těch nejlepších ...... ......soutěžících i videí.