Videosekce - nová videa

Do videosekce jsme přidali nová videa

Takové malé déja vu možná zažijí někteří z kluků a holek, po shlédnutí nově přidaných videí v klubové videosekci. Již na jaře jsme ve spolupráci se Zuzkou Fejtovou, kondiční specialistkou našeho klubu připravili video-ukázky cvičení, které si může každý zacvičit i doma. Byla by škoda aby tyto videa zapadla, když začínají být opět aktuální. I doma se dá udělat kus dobré práce, protože základní parametr, který jsme si nastavili, zní 3x2 metry. Jen tak málo prostoru stačí, aby jste mohli absolvovat cvičení, která jsme pro vás vybrali. 

Mezi nově přidanými videi (především pro naše vlčata) jsou cviky a cvičení z těchto oblastí: 

  1.  koordinace a obratnost
  2.  hbitost a rychlost
  3.  výbušnost a síla
  4.  stabilita a "core" 

Tyto čtyři oblasti kondiční připravenosti považujeme za důležité a v těchto čtyřech oblastech vám chceme nabídnout zajímavá cvičení. Něco bude větší dřina, něco větší zábava, některá cvičení možná znáte a některá se terpve budete muset naučit. Ale každé cvičení Ti pomůže zlepšit a to nejen pro basketbal!

Jako ideální kombinace se v tomto období zdá trénink rozdělený na dvě poloviny. Ta první - běžecká a skokanská může i nyní proběhnout někde venku na čerstvém vzduhu. Druhou polovinu je pak ideální docvičit doma.... inspiraci lze určitě nasbírat v jednotlivých videích v klubové videosekci nebo i jinde na internetu....