U11 poprvé v domácí hale

Až do třetího kola si museli počkat kluci z nejmladších minížáků a přípravky, než si mohli zahrát na domácí palubovce. Stejně tak to bylo čekání i pro některé rodiče, kteří s námi v minulých kolech nemohli vyrazit na cesty. Ale jak se říká, "kdo si počká......". Kluci se před plnou tribunou vyšvihli ke dvě povedeným výkonům a svou hrou potěšili nejen fanoušky a trenéra, ale především sebe...... a to ještě stihli mezi utkáními blbnou na malé tréninkové ploše. 

V sobotu hned po ránu jsme se utkali v malém "derby" s klukama a holkama z Jihlavy. Od prvních minut utkání se kluci velmi dobře soustředili na hru, což je vždycky dobré znamení. Důsledná obrana po celém hřišti dělala soupeřům spoustu problémů a kluci tak měli spoustu příležitostí k protiútokům. Ve střelbě a zakončení kluci ukázali velké zlepšení oproti předchozím utkáním. Trénink se vyplácí a body se počítají. Podrtženo sečteno - dobrý výkon a vítězství.

Vlčata Žďár    vs.    BC Vysočina 
124  :   4    ( 68:0)

Druhé utkání se Skonany Brno bylo ve svém průběhu velmi podobné tomu prvnímu. Malé rozdíly zde ovšem byly. Klukům, s ohledem na výsledek utkání Jihlava vs. Skokani, trochu narostlo sebevědomí a ne ve všech situacích byli tak důslední jako v prvním utkání. Skokani navíc hráli o trochu přímočařeji než jihlavští a v některých situacích nás dokázali přehrát a ohrozit náš koš. I přesto, jsme měli utkání pevně pod kontrolou a více než o výsledek jsme se klukama soustředili na správné řešení jednotlivých situací a zlepšování herních činností, kterým se věnujeme v tréninku. I druhé utkání jsme vyhráli výrazným rozdílem. 

Vlčata Žďár    vs.    Skokani Brno B
115   :    12   (61:2) 

Do obou utkání se kromě kluků z minižáků zapojili i kluci z přípravky U10. I ti ukázali, že už si s míčem rozumí, chápou důležitá pravidla a dokáží se v utkání se staršími spoluhráči orientovat. To jsou moc dobré zprávy nejen pro kluky, ale i pro tým nejmladších minižáků.

Další utkání s týmem U11 nás čekají na začátku prosince (4.12) v Brně. Potkáme se s Tygry a Skokany A a můžeme očekávat, že to budou zajímavá utkání. Ještě před tím si svůj další turnaj zahrají i kluci z Přípravky U10. Turnaj v domácí hale je čeká už ve středu 17.11.