U11 - Chyběla bojovnost a přihrávky

Proti Podolí chyběla bojovnost a přihrávky

V prvním utkání jsme vydrželi hrát s domácími vyrovnaně pouze v 1a 3 čtvrtině (25:25). Ve 2 a 4 jsme však špatně bránili a domácí tým toho využil a zaslouženě zvítězil. Chyběla bojovnost, špatně jsme přihrávali a moc nám nešlo ani uvolnění pro míč.

SK RENOCAR PODOLÍ :  BK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU  70:31 (34:16)
BODY: Džurban J. 6, Šindelková N. + Sláma D. 5, Jozífková K. 3, Bílek L. +Trávníček V. + Rosecký M. +Friewaldová A. + Plevová P. + Vampolová P. 2 body.

Druhé utkání se hráčům moc nepovedlo. Opakovaly se chyby z prvního zápasu a domácí pomalu zvyšovali náskok a opět zvítězili.  Naši hráči kladli odpor pouze ve 3. čtvrtině(9:8), ale to je na výhru málo. I tak chceme hráče i hráčky pochválit a doufáme, že zvýšením úsilí na trénincích i utkáních se budeme zlepšovat. Trenéři Kazda, Sedlák a Rosecký.

SK RENOCAR PODOLÍ :  BK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU  56:21 (30:10)
BODY: Džurban J. 6, Rosecký M. + Jurasek V. + Jozífková K. + Friewaldová A. + Tůma Š. + Plevová P. + Sláma D. 2, Král J. 1 bod.