U11 - bojovali jsme

Bojovali jsme...

BK VLČATA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU : BK MAJÁK VYŠKOV  48:35 (25:15)
BODY: Džurban J. 12, Král J. 8, Homola J. 6, Vampolová P. + Kužela V. 5, Freiwaldová A. 4, Plevová P.+ Jozífková K.+ Jurásek V.+ Haller D. 2 body.

BK VLČATA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU : BK MAJÁK VYŠKOV  40:36 (25:17)
BODY: Homola J. 12, Plevová P. 9, Džurban J.+Jurásek V.+Král J. 4, Haller D.+Kužela V.+ Vampolová P. 2, Trávníček V. 1 bod.

 Se soupeřem z Vyškova jsme na jeho půdě prohráli obě utkání (-11 a -5 bodů) a tak náš tým nečekala lehká utkání. Obě utkání byla bojovná, ale naše družstvo projevilo větší touhu po vítězství a tak se nám podařilo vyhrát o +13 a +4 body. To nám podle propočtů zajistilo osmou příčku ve skupině o 7.-11. místo, protože máme s Vyškovem lepší vzájemné utkání o 1 bod. Některým hráčům se moc nedařilo, ale jiní nás zase mile překvapili, takže to nahradilo výpadky s kterými se moc nepočítalo. Na trénincích budeme muset přidat a odstraňovat chyby , které děláme. Jinak musíme celý tým moc pochválit a říci jen tak dál. Trenéři Kazda, Sedlák a Rosecký.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.