SAM BŠM BRNO :  BK VLČATA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 9:74 (5:38)
BODY: Plevová P.+ Tůma Š. 16, Haller D. 10, Jozífková K.+ Kužela V. 8, Trávníček V.+ Jurasek  V. 6, Siváková K.+ Němcová M. 2 body.

BBK BLANSKO :  BK VLČATA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 36:33 (4:13, 31:31)
BODY: Tůma Š. 10, Plevová P. 8, Jozífková K. 6, Kužela V. 4, Růžička M. 3, Haller D. 2 body.

V prvním utkání jsme bez větších problémů porazili tým z Brna. Soupeř nám nestačil ve všech herních činnostech a bodový příděl utěšeně narůstal v náš prospěch, na konečný stav o 65 bodů.
Druhé utkání, které jsme odehráli s domácím týmem Blanska, bylo velmi bojovné a napínavé. Zápas byl jako na houpačce. Jednou jsme vedli my, poté zas domácí tým. Do poslední čtvrtiny jsme vstoupili s šesti bodovým mankem, ale naši hráči zabojovali, utkání otočili a udržovali nadějné vedení o čtyři body. V poslední minutě jsme tento malý náskok neudrželi a domácí tým vyrovnal na 31:31. Ještě nám svitla naděje v podobě dvou trestných hodů, asi dvě vteřiny před koncem utkání, které jsme však neproměnili a šlo se do prodloužení. V něm domácí tým pokračoval v nadšeném výkonu ze závěru utkání a podařilo se mu dotáhnout zápas do vítězného konce. I přes tuto porážku si zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.

Tímto turnajem zakončila naše vlčata svoji sezonu s bilancí šesti výher a dvou porážek, což je dobrá vyhlídka do jejich příští sezony. Trenéři Kazda, Sedlák a Rosecký.