Turnaj starších žáků U15

V rámci přípravy na novou sezónu si družstvo starších žáků U15 pozvalo na domácí turnaj týmy Adfors Basket Litomyšl a Královské Sokoli Hradec Králové. Utkání s Litomyšlí bylo až do čtvrté minuty poslední čtvrtiny velmi vyrovnané (61:60). Pak jsme ale vytvořili spoustu chyb a utkání výrazně prohráli.

Druhý zápas jsme měli do poločasu ve svých rukou, pak jsme ale polevili, soupeř vyrovnal a zápas vyhrál.
Turnaj splnil naše očekávání. Zahráli si všichni hráči a na mnohých je vidět zlepšení. Bohužel náš výkon sráží velké množství chyb a neproměňování jistých šancí.

BK Vlci Žďár – Adfors Basket Litomyšl 70:84 (17:15, 41:43, 56:58)
Body: Polívka 20, Danko 19, Strážnický 9, Pleva a Pošvic 8, Coufal 4, Haller 2, Beneš, Beran, Hemza, Polanský

BK Vlci Žďár – Královští Sokoli 53:57 (18:9, 31:24, 40:41)
Body: Polívka 21, Danko 16, Pleva a Strážnický 6, Coufal a Haller 2, Beneš, Beran, Hemza, Polanský, Pošvic