STATEČNÝ VÝKON STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ NA DOMÁCÍ PALUBOVCE

STATEČNÝ VÝKON STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ NA DOMÁCÍ PALUBOVCE

BK VLČICE ŽĎÁR : BK ŽABINY BRNO        29: 82 (4:22, 21:41, 23:65)
Body: Jurašek V. 11; Filippi 6; Bernardová, Tlustošová po 4; Horká, Zedníčková po 2; Jurašek A.; Klímová; Burešová; Humpolcová

BK ŽABINY BRNO : BK VLČICE ŽĎÁR        73: 33 (17:9, 35:15, 55:23)
Body: Zedníčková 11; Jurašek V., Filippi po 6; Jurašek A., Horká po 4; Klímová, Tlustošová po 1; Humpolcová; Bernardová; Burešová

Po delší pauze se sešly starší minižákyně ke dvěma domácím utkání, kdy nás čekal velmi kvalitní soupeř – BK Žabiny Brno.
Náš tým nastoupil oslabený o několik hráček, ale i přesto se do zápasu žďárské vlčice opřely zodpovědně a nenechaly „Brňandy“ volně hrát. Když na nás ale soupeřky začaly hrát klasickou „lajnu“ při vyhazování, trvalo dlouho než jsme se zorientovaly a to soupeřky úspěšně trestaly. Během chvíle jsme prohrávaly o 20 bodů. Když se holky dostaly zpět do zápasu, bojovaly o každý míč. Každá hráčka na hřišti do toho dala maximum, nebála se driblinku, nájezdu na koš a snažila se bránit, jak nejlépe uměla.  Přesto, že jsme měly pouze 10 hráček do hry a děvčata nemohla střídat, šla do toho s obrovským nasazením a vydržela v tempu celé utkání.
V obou zápasech byla vidět touha po hře a obrovská bojovnost. Děvčata si dokázala, že mohou hrát i proti favorizovaným týmům a sehrála velmi slušné utkání, kdy se nám podařilo vyprodukovat i několik pěkných akci, zakončených košem. Přestože si soupeřky odváží cenné 4 body, nicméně žďárským vlčicím náleží veliká pochvala za odvedený bojovný výkon.

Jurašek A.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.