Starší žáci U15 porážka s Ostravou

Starší žáci U15 porážka s Ostravou

Netradičně v úterý předehrávalo družstvo starších žáků na domácí palubovce další ligové utkání, tentokrát s NH Ostrava. Se zdatným soupeřem se nám dařilo držet krok do osmé minuty první čtvrtiny (12:13). Pak jsme ale udělali několik chyb a během dvou minut prohrávali o 12 bodů. Při doskoku se nám nedařilo udržet protihráče na zádech a zbytečně jsme i ztráceli mnoho míčů při rozehrávce. Ostravští do konce už jen hru kontrolovali a navyšovali svůj náskok. I když jsme prohráli vysokým rozdílem, objevilo se v naší hře opět řada zlepšení. Je však potřeba, aby naši hráči pochopili, že bez plné koncentrace po celou hrací dobu a týmové spolupráce všech hráčů v obraně i útoku se proti těmto soupeřům nedá hrát vyrovnaně.

BK Vlci Žďár – BK NH Ostrava 59:97 (12:24, 26:51, 44:75)

Body: Polívka 35, Danko 8, Strážnický 5, Pleva 4, Hemza 3, Beneš 2, Polanský 2, Haller, Kužel

Autor: R.Beneš