Starší minižáci U13 vydřené vítězství

Minižáci U13 vydřené vítězství

Starší Vlčata U13 sehrála dvě velmi těžká utkání finálové skupiny se SAM Brno. V prvním jsme si po dobrém začátku vytvořili v úvodní čtvrtině mírné vedení o čtyři body. O to jsme však do poločasu, díky neproměněným šancím, nejen přišli, ale ve třetí čtvrtině i prohrávali až o šest bodů. Na konci čtvrtiny jsme se ale zlepšili a do poslední části nastupovali s mankem pouhých dvou bodů. Během dvou minut jsme však opět ztráceli šest bodů. Naši hráči to nevzdali a díky velké bojovnosti se podařilo ztrátu dotáhnout a v dramatické koncovce o jediný bod vyhrát.

Druhé utkání se do poločasu podobalo prvnímu. Obě družstva se přetahovala o vedení, hrálo se tvrdě a agresivně. Začátek druhé půle vyšel lépe nám a šestibodovou šňůrou jsme se ujali vedení, které jsme až do konce nepustili.

V obou zápasech se nám příliš nedařila střelba, navíc nás vyšší soupeř často blokoval při nájezdech. Často jsme také byli nedůrazní při doskocích pod oběma koši. Celkově je ale potřeba všechny hráče pochválit za velkou bojovnost a nasazení při hře.

SAM Brno – BK Žďár n/S 39:40 (20:19)
SAM Brno – BK Žďár n/S 41:58 (25:25)

Body: Polívka 23, Jaroš 17, Danko a Pleva 15, Policar 7, Strážnický 6, Dejmek 5, Beran, Coufal, Jeřábek, Polanský a Pošvic 2

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.