Starší minižáci U13 v Kyjově dvě vítězství

Starší minižáci U13 v Kyjově dvě vítězství

Netradičně v neděli odpoledne sehrála starší Vlčata U13 další dvě utkání ve finálové skupině, tentokrát proti Jiskře Kyjov. Naši hráči se nezalekli bouřlivé atmosféry v kyjovské hale ani chování některých místních „fanoušků“ a v obou zápasech podali velmi dobrý výkon.

V tom prvním byl až do šesté minuty stav vyrovnaný, pak jsme však sedmibodovou šňůrou strhli vedení na svou stranu a čtvrtinu vyhráli 8:17. V další části jsme náskok ještě navýšili a v poločase vedli už 14 bodů. V prvních dvou minutách druhé půle sice soupeř sedmibodovou šňůrou snížil bodový rozdíl (21:28), ale od třetí minuty do konce zápasu jsme mu dovolili již jen čtyři body a výrazně vyhráli.

Ve druhém utkání byl průběh vyrovnanější, a přestože jsme na začátku vedli již 2:8, skončila první čtvrtina 8:10. Soupeř pak ještě více stáhl svou obranu pod koš. Poločasové vedení o osm bodů (18:26) jsme neudrželi a ve čtvrté minutě třetí čtvrtiny to bylo jen o čtyři body (24:28). Zvýšenou aktivitou v obraně a lepším pohybem v útoku jsme však do konce čtvrtiny náskok zase navýšili (25:36) a udrželi až do konce utkání.

Jiskra Kyjov – BK Žďár n/S 25:56 (14:28)

Jiskra Kyjov – BK Žďár n/S 32:58 (18:26)

Body: Polívka 39, Danko a Jaroš 14, Policar 11, Pleva 9, Beran, Coufal a Dejmek 6, Polanský 3, Beneš, Kužel a Strážnický 2

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.