Starší minižáci U13 o víkendu tři prohry

...o víkendu tři prohry

Dva sobotní zápasy proti BC Vysočina v Jihlavě měly podobné začátky, ale zcela odlišné konce. V obou utkáních jsme vyhráli první poločasy, ale zatímco v prvním zápase jsme svůj náskok dobrou hrou navyšovali, tak ve druhém jsme zcela propadli ve třetí čtvrtině a prohráli ji 24:5. Nedařilo se v obraně, ztráceli jsme míče na rozehře a neproměnili jsme téměř žádné šance. V poslední části jsme už jen korigovali výsledek.

BC Vysočina – BK Žďár n/S 39:67 (18:31)

BC Vysočina – BK Žďár n/S 43:38 (16:23)

Body: Polívka 27, Danko 18, Beran, Pleva a Strážnický 10, Polanský 9, Kužel 8, Jaroš 7, Pošvic 6

V neděli jsme nastoupili doma proti vedoucímu týmu soutěže JBC Brno. Proti zatažené obraně vyššího soupeře dělalo většině našich hráčů problémy se prosadit. A i když jsme ve druhém zápase v poločase vedli, prohráli jsme nakonec oba zápasy.

BK Žďár n/S – JBC Brno 29:56 (15:27)

BK Žďár n/S – JBC Brno 55:68 (34:30)

Body: Polívka 25, Danko 15, Pleva 12, Jaroš 8, Polanský a Pošvic 7, Beran a Jeřábek 3, Haller a Kužel 2

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.