Starší minižáci U13 dvě vítězství

Starší minižáci U13 dvě vítězství

K dalšímu soutěžnímu turnaji odjelo družstvo starších minižáků do Brna. Účastníky tentokrát byli kromě našeho týmu Basket Kohouti a SAM Brno A. První zápas proti Kohoutům měl od začátku jednoznačný průběh v náš prospěch. Soupeř na nás vůbec nestačil, první body dal za stavu 0:18 a i v dalším průběhu to byla v podstatě hra na jeden koš. Druhý zápas proti SAM Brno byl zcela jiný. Vyrovnaný průběh v první čtvrtině, kdy se oba týmy střídaly ve vedení, změnila ve třetí minutě druhé čtvrtiny naše desetibodová a následně šestibodová šňůra. Vytvořený náskok jsme aktivní hrou nejen udrželi, ale postupně až do konce zápasu navyšovali. Všichni naši hráči hráli velmi dobře a musíme je pochválit.

Basket Kohouti – BK Vlčata Žďár 21:94 (9:23, 11:51, 17:71)
Body: Coufal 24, Štěpánek 22, Jaroš 14, Šilhart 7, Jeřábek a Stejskal 6, Džurban 4, Leskour 3, Mráček, Urban, Vejlupek a Víteček 2, Tomek

SAM Brno A – BK Vlčata Žďár 51:73 (17:15, 29:35, 38:46)
Body: Štěpánek 16, Jaroš 11, Jeřábek, Leskour, Stejskal a Šilhart 8, Coufal 6, Tomek 4, Mráček a Urban 2, Džurban, Vejlupek, Víteček

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.