Sportovní tábor s Vlky 2023

Letošní sportovní příměstské tábory s Vlky jsou již několik dní minulostí. Celkem jisté ale je, že kluci a holky mají spoustu zážitků a vzpomínek, které jen tak nezmizí...... pro děti byl opět připraven nabitý program. A to i přesto, že oproti předchozím prázdninovým "vlčím" táborům proběhly letos tábory hned dva, což bylo celkem 10 dní plných akce a zábavy!!!

Kromě tradiční nálože míčových a pohybových her, orientačního běhu a biatlonu si zdolali kluci a holky při celodenní expedici  "Korunu Vysočiny". Po vzoru Radka Jaroše se vydali na výpravu, při které zdolali hned 8 osmistovkových vrcholů Žďárských vrchů. Nebyla to jednoduchá záležitost - slunce, déšť, převýšení, vzdálenost atd. s tím vším se kluci a holky dokázali porvat a bezpečně se vrátit na základnu - klubovou halu. 

Specialitou letošních táborů pak byla Jump Arena, kterou trenéři baketbalového klubu pro holky a kluky připravili. Každý den, tak mohly děti využít tři velké trampolíny a pod vedením trenérů absolvovaly i gymnastickou a akrobatickou průpravu na gymnastických trampolínách. K basketbalu to sice mělo daleko, ale zábavy to bylo spousta a děti si osvojily spoustu nových dovedností. Ani letos nechybělo odpoledne v bazénu pro každou táborovou skupinu. A bazén, to nebyl jenom relax ve wellness, ale stejně jako v tělocvičně a na hřišti, i v bazénu mohly děti rozvíjet svoje plavecké dovednosti pod vedením instruktorky plavání. Děti se určitě nenudily ..... a každý den večer spokojeně usínaly (o:  

Zábava, Akce a Zážitky s Kamarády - i letos došlo k naplnění tohoto hlavního motta Sportotního tábora s Vlky.

.... a protože obrázek někdy řekne více než 1000 slov, připravili jsme pro vás níže fotogalerii vybraných fotografií.