Sportovní příměstský tábor s Vlky

Jednou z novinek pro letošní léto bude Sportovní příměstský tábor s Vlky, který připravují trenéři našeho klubu pro všechny holky a kluky ze Žďáru a okolí. To, že někdo není členem naší vlčí smečky není překážkou. Zůčastnit se může každý kluk nebo holka ve věku 6-14 let.

Pro všechny účastníky sportovního tábora připravujeme 5 dnů nabitých akcí, pohybem, zábavou s kamarády, novými zážitky a zkušenostmi. Děti se v průběhu týdne seznámí a vyzkouší širokou paletu sportovních a pohybových her, volnočasových a sportovně-rekreačních aktivit pod vedením zkušenými trenérů našeho klubu.

Děti si vyzkouší a zahrají klasické hry a sporty jako je atletika, basketbal, fotbal, házená, vybíjená a další. Především se ale v průběhu týdne seznámí s méně tradičními sporty jako je softbal, frisbee, kin-bal nebo speedtenis, vyzkouší si svoje gymnastické dovednosti a nebo sílu při úpolových aktivitách. Součástí denního programu pak budou i průpravné hry a aktivity pro rozvoj pohybových dovedností s různými míči nebo jinými pomůckami. Za pohybem samozřejmě vyrazíme i mimo klasická sportoviště ve Žďáře např. při cestě za pokladem nebo na "koupačku" k vodě

Termín Sportovního příměstského tábora s Vlky je:

12. - 15. července 2021 (pondělí - pátek)
Denní program pro děti začíná v 7:30 hod. a končí v cca 16:00 hod. odpoledne (dle programu daného dne). 

Denní program bude probíhat nejen v klubové hale BK (Komenského 4) a v přilehlém areálu, ale také v prostorách dalších sportovišť na uzemí města Žďáru a jeho okolí ........ a to za každého počasí.

Sportovní příměstský tábor je určen pro děti prvního a druhého stupně ZŠ ve věku 6 - 14 let. Děti budou pro jednotlivé aktivity v průběhu dne děleny do skupin mj. i podle věku, pohybových dovedností a celkové pohybové zdatnosti, tak aby si každou aktivitu maximálně užily. Pro děti z 1. a 2. tříd bude připravován speciální program přizpůsobený jejich věku v případě. 

Už nyní si tak v kalendáři můžete poznamenat termín prvního Sportovního příměstského tábora s Vlky.