Slavnostní zakončení sezóny 2023/24

Basketbalová sezona 2023/2024 je u konce. Po skončení všech soutěží a kvalifikačních bojů můžeme s hrdostí říct, že to byla nejúspěsnější sezóna minimálně za poslední dekádu. Titul Mistryň pro minižákyně, Extraliga pro mladší žáky U14, účasti na MČR pro minižáky, úspěšná kvalifikace do extraligy pro Juniory!!!, stejně tak úspěšné kvalifikace pro kadety, kadetky či žákyně dokládají jaký výkonostní a výsledkový skok se v uplynulé sezóně žďárským vlkům, vlčicím a vlčatům podařil.

A aby toho nebylo málo, po loňském zařazení dívčí sekce našeho klubu do systému talentované mládeže ČBF, byl do stejného systému zařazen i chlapecký program klubu - v obou složkách tak nyní patříme mezi Sportovní Střediska České basketbalové federace! Žďárští Vlci jsou vidět a je to dobře.    

I proto zveme tímto všechny Vlky, Vlčice, Vlčata, rodiče, partnery a fanoušky klubu na slavnostní zakončení sezony 2023/24. V klubové hale začíná ve čtvrtek 20. června od 17 hodin. Na programu je závěrečné hodnocení celého ročníku po jednotlivých týmech a vyhlášení nejlepších hráčů a hráček. Zároveň bude vyhlášen trenér/trenérka roku.

Těšíme se na Vás!