Skills tréninky pro mladé Vlky a Vlčice

Skills tréninky pro mladé Vlky a Vlčice

Přípravy na novou sezónu zahajují postupně od začátku srpna jednotlivé týmy našeho klubu. Novinkou v letošním přípravném období jsou individuální tréninky na rozvoj basketbalových dovedností a specifické basketbalové kondice. Pod vedením trenéra Bednáře a dalších trenérů z klubu, tak budou moci kluci a holky všech kategorií absolvovat něco navíc nad rámec týmových tréninků a zlepšit se tak nejen v basketbalové technice, ale i v dalších dovednostech a činnostech, které jsou pro basketbal důležité. Dopolední tréninky na rozvoj dovedností budou probíhat na hale 2. ZŠ v průběhu celého srpna, vždy v dopoledních hodinách.

V týdnu od 12.8. budou proběhnou dopolední skills tréninky:
Pondělí 12.8. – 9:00 – 11:00 hod
Středa 14.8. – 8:30 – 10:30 hod
Pátek 16.8. – 9:00 – 11:00 hod

„Chceme našim hráčům a hráčkám nabídnout něco navíc. Vím, že v klubu máme spoustu šikovných dětí, které basketbal baví a jsou ochotní udělat něco extra pro svoje zlepšení. Skills – basketbalové dovednosti může rozvíjet každý, ať s basketbalem začíná, nebo hraje ligové soutěže. Z pohledu basketbalové sezóny je léto a přípravné období pro toto jako dělané.“
doplňuje pohled na dopolední tréninky Roman Bednář

Zájemci o extra tréninky tak mohou každé pondělí, středu či pátek přijít do basketbalové haly 2. ZŠ a zatrénovat si. Buď se zapojí přímo do tréninku s trenéry a budou zlepšovat některou z basketbalových dovedností ve spolupráci s nimi, nebo mohou jen využít prostor na hřišti a s trenéry se případně poradit.
Rozpis časů jednotlivých dopoledních tréninků bude zveřejňován na webu klubu a současně na FB stránkách klubu.

"If you want to play, practice. If you want to win, practice more and harder."