Skills a Střelba - otevřené tréninky pro mladé vlky a vlčice

Skills tréninky pro mladé Vlky a Vlčice

Přípravy na novou sezónu zahájily postupně od začátku srpna jednotlivé týmy našeho klubu. Stejně jako v loňském přípravném období i letos si mohou mladí vlci a vlčice doplnit týmovou přípravu o individuální tréninky zaměřené na střelbu, rozvoj basketbalových dovedností a specifické basketbalové kondice.

Tyto tréninky probíhají dle rozpisu v klubovém kalendáři pod vedením trenéra Bednáře a dalších trenérů z klubu. Zájemci o extra tréninky tak mohou přijít do klubové haly u 2. ZŠ a zatrénovat si. Buď se zapojí přímo do tréninku s trenéry a budou zlepšovat některou z basketbalových dovedností ve spolupráci s nimi, nebo mohou jen využít prostor na hřišti k individuálnímu tréninku a s trenéry se případně poradit.

V týdnu od 24.8. budou hala pro dopolední skills tréninky dostupná následovně:

pondělí 24.8.   – 830 – 1030 hod
středa   26.8.   – 830 – 1030 hod
čtvrtek  27.8.   – 830 – 1030 hod

Chceme našim hráčům a hráčkám nabídnout něco navíc. Vím, že v klubu máme spoustu šikovných dětí, které basketbal baví a jsou ochotní udělat něco extra pro svoje zlepšení.
doplňuje pohled na dopolední tréninky Roman Bednář

Ranní tréninky zaměřené na rozvoj dovedností a střelbu budou následně pokračovat i ve školním roce. Podmínky účasti a přesné časy tréninků budou upřesněny na začátku září. Více si o fungování ranních tréninků můžete přečíst zde

"If you want to play, practice. If you want to win, practice more and harder."