Rodinné sportování s Vlky - PROJEKT UKONČEN

K dnešnímu dni (1.4. 202) jsme ukončili volnočasový projekt Rodinné sportování s Vlky. ......NENÍ TO APRÍL!!! Hlavním důvodem ukončení projektu je instalace košů na Discgolf v areálu Pilák před letní sezónou. Míče a pomůcky není možno nadále umísťova do prostoru, který je určen pro hru DiscGolfu. Stejně tak bylo nutno odebrat informační tabulky s instrukcemi ke cvičení, které byly dočasně umístěny u odhodových koberců. 

Projekt, ve kterém jsme se jako klub snažili nabídnout dětem a rodičům možnosti venkovního sportovního vyžítí tak ukončujeme po jeho jednoměsíčním trvání. Velké poděkování patří mj. společnosti Sportis, které s realizací projektu ve volnočasovém areálu souhlasila. 

V těchto dnech, s příslibem návratu dětí do škol možná přichází i první světlo na konci dlouhého tunelu, které by mohlo znamenat návrat dětí ke sportování. Doufejme, že tomu tak bude a v brzy se budeme moci potkat při společných sportovních aktivitách a tréninku.  

Za BK Vlci Žďár děkujeme společnosti Sportis a všem dětem a rodičům, kteří pomůcky a míče po sportování vraceli na původní místa a umožnili tak sportování ostatním. 

Pomůcky a míče pro projekt "Rodinné sportování s Vlky" v průběhu měsíce března poskytoval BK Vlci Žďár. Věříme, že i tato možnost přispěla k zvládnutí nelehkého období celorepublikového lockdownu.