Regeneračně - rekondiční plavání pro holky i kluky z klubu

Je tomu už rok, co je součástí sportovního programu našeho klubu REGENERAČNĚ - REKONDIČNÍ PLAVÁNÍ pro holky a kluky. Fungování regeneračně-rekondičního programu v bazénu bylo postupně upravováno ve spolupráci s instruktorkou plavání, ale i s ohledem na změny které rozvrhu v plaveckém bazénu a v poslední době také s ohledem na zájem a požavky našich členů. 

To hlavní a ale zůstalo nezměněno a tak i nadále mohou kluci a holky pravidelně plavat, pečovat o svoje tělo a zdraví pod vedením instruktorky plavání a s podporou basketbalového klubu. Plavecká dráha a následně také volnočasové bazénky, jsou pro holky a kluky k dispozici 2x Týdně. Podmínkou je registrace do odpovídající skupiny v aplikaci Sportlyzer. Konkrétně se jedná o tyto časy:

neděle 17:30 - 18:30 hod
středa 18:00 - 19:00 hod

V těchto dnech a časech je v bazénu přítomna instruktorka plavání Romana Polívková, která bude pro přihlášené zájemce zajišťovat plavecký program / aktivity ve vodě, včetně možnosti zlepšit plaveckou techniku pro začínající plavce. Po cca 40 minutové lekci mohou děti pokračovat ve vyhrazené plavecké dráze, nebo se mohou přesunout do volnočasových bazénků. 

Více o regeneračně-rekondičním plavání, jakým způsob se registrovat a přihlašovat atd. najdete na stránce Plavání BK Vlci v sekci Akce klub. 

Regeneračně rekondiční program našeho klubu běží už rok více jak rok a jsem za to velmi rád. Od začátku je Cílem podpořit zdravý růst a rozvoj našich kluků a holek. Možnost regenerace vnímám jako důležitou součást našeho sportovního programu a jsem rád, že ji můžeme dlouhodobě a pravidelně našim členům nabídnout v kombinaci s odborným vedením licencovanou instruktorkou plavání.
Roman Bednář, hlavní trenér klubu