První ligové zápasy U15 v této sezóně .

První ligové zápasy U15 v této sezóně . 

NH OSTRAVA
V prvním prvoligovém zápase jsme přivítali na naší palubovce silného soupeře NH Ostrava. Do utkání jsme vstupovali plni očekávání, jak se budeme proti soupeři prosazovat. Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec a soupeř se nám začínal hned od úvodu zápasu vzdalovat. Po první čtvrtině jsme prohrávali o třináct bodů. Do druhé čtvrtiny jsme vyrovnali hru, kluci ztratili počátečný respekt a naše hra se výrazně zlepšila. V poločase jsme sice prohrávali o dvanáct bodů, ale naše hra nám dávala naději na dobrou hru v druhé polovině zápasu. Ve třetí čtvrtině jsme na Ostravu utvořili obrovský tlak,  zápas jsme dokázali vyrovnat, ale bohužel jsme ho nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Kluci si za odvedený výkon zaslouží pochvalu.

Body: Danko 20b,Štěpánek 12b,Dočekal a Jaroš po 10b,Coufal 5b,Jeřábek 1b,Stejskal,Džurban,Tomek,Urban,Vejlupek.

SNAKES OSTRAVA
V nedělním utkání jsme přivítali opět soupeře z Moravskoslezkého kraje Snakes Ostrava. Do nedělního utkání jsme nastoupili odčinit porážku ze sobotního utkání. Na klucích bylo vidět hned od začátku utkání obrovské odhodlání vybojovat první vítězství v této sezóně. Po celou dobu zápasu jsme diktovali tempo a soupeři jsme nedávali moc příležitostí ke skórování. Kluci výborně bránili,  když nám to občas vázlo v útoku, tak naší dobrou obranou a získanými míči jsme si připravili mnoho dalších příležitostí ke skórování. Za předvedenou hru a nasazení chceme kluky pochválit . JEN TAK DÁL.

Body: Štěpánek 38b,Danko a Jaroš 20b,Beran 11b,Coufal 7b,Stejskal Jeřábek a Tomek 4b,Mráček,Urban, Džurban,Dočekal,Vejlupek.

Autor: J. Danko

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.