Přípravné zápasy žáků U14

Poslední prázdninovou sobotu sehrálo družstvo žáků U14 dva přípravné zápasy s týmem Adfors Basket Litomyšl. V prvním utkání jsme hráli velmi dobře v obraně i v útoku. Aktivní hrou jsme soupeře přehrávali a dovedli zápas k vítězství. Zcela jiný průběh mělo druhé utkání. Začali jsme velmi špatně a hned první čtvrtinu prohráli o 13 bodů. Náskok si soupeř držel až do poloviny třetí čtvrtiny. V osmé minutě této části se nám zvýšenou bojovností podařilo téměř vyrovnat (38:40). Pak ale přišel náš herní výpadek, devítibodovou šňůrou soupeř své vedení opět navýšil a udržel ho až do konce utkání.

BK Vlci Žďár – Adfors Basket Litomyšl 59:45 (13:11, 30:19, 51:38)

Body: Danko a Štěpánek 12, Coufal 8, Stejskal 7, Beran a Jeřábek 6, Jaroš 4, Šilhart a Urban 2, Brúha, Džurban, Král, Mráček, Tomek

BK Vlci Žďár – Adfors Basket Litomyšl 54:63 (10:23, 18:31, 40:49)

Body: Štěpánek 20, Danko 12, Beran 9, Coufal a Jeřábek 5, Tomek 2, Mráček 1, Brúha, Džurban, Král, Stejskal, Urban

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.