Přípravná utkání vlčat U13

Příprava vlčat v plném proudu U12,U13

K prvním přípravným utkáním si naše vlčata U13 pozvala na domácí palubovku velmi kvalitní celek z Brna. Družstvo SAM Brno přicestovalo sice bez svých největších opor Pulkrábka s Melicharem, zato s největším esem v sestavě Šimkem(22 a 35b) a dostatečně vlčata prověřila. Po úvodním oťukávání a pomalejšímu rozjezdu vlčat drželi hosté mírný náskok, který se vlčatům zlepšenou hrou podařilo do konce poločasu zvrátit. V druhé půli již vlčata nastartovala motory na plné obrátky a hosty zejména zakládáním rychlého protiútoku s úspěšným zakončením přehrávala. V druhém utkání si vlčata asi myslela, že utkání nemohou prohrát a svým přístupem a velmi slabým nasazením dostala hosty do tempa. Ti se dané příležitosti ihned chopili a v průběhu celého prvního poločasu vlčata, která byla všude o krok později, jasně přehrávala. Až důkladná domluva o poločasové přestávce nastartovala vlčata k lepšímu výkonu. Ta začala na hřišti konečně běhat, bránit, bojovat o volné míče a díky tomu třetí část zaslouženě ovládla. V závěrečné části vlčata v nasazení nepolevila a i přes snahu hostů utkání zdramatizovat si dokráčela pro druhou výhru. Moc si vážíme a zároveň děkujeme brněnskému týmu za ochotu přijet a sehrát přípravná utkání, která si myslím byla ku prospěch věci pro oba týmy.

BK Vlčata Žďár – SAM BRNO     72:42 (14:17,33:27,56:34)
Body: Kužela 10, Havelka 9, Trávníček 8, Haller, Rosecký, Blažíček, Tůma po 6, Vrána 5, Mottl, Vilda, Bílek po 4, Sláma, Krejčí po 2, Cempírek, Krčmář, Horák

BK Vlčata Žďár – SAM BRNO     65:55 (17:21,30:39,53:41)
Body: Krčmář 8, Blažíček 6, Haller 7, Krejčí, Trávníček, Havelka, Bílek po 6, Mottl, Rosecký po 4, Vrána, Kužela, Tůma, Sláma, Vilda, Cempírek po 2, Horák

Trenéři: Rosecký, Sedlák, Kazda