Přípravná utkání kadetů U17

Přípravná utkání kadetů U17

K prvním přípravným utkáním odejelo naše družstvo kadetů na turnaj na Sokol Pražský.  V konkurenci tří ůčastníků extraligové soutěže sehrálo naše družstvo tři kvalitní utkání.

Vlci Ždár  : Válečníci Děčín   56 :80
Od úvodního vhození míče do hry bylo patrné, že se bude hrát velmi rychlý a tvrdý basketbal. Naši kluci se s hrou soupeře rychle vyrovnali a makali na plné obrátky. Vzhledem k tomu , že to byl náš první zápas po dlouhé pauze jsme si  s trenéry říkali, že to není vůbec špatný výkon. Bohužel mnoho nevynucených  a zbytečných chyb nás stálo uhrát lepší výsledek.

Body: Coufal a Danko 11, Jaroš a Jeřábek 8, Pleva a Tomek 5, Beneš 3, Mráček a Stejskal 2,Beran 1.

Vlci Žďár : Lokototiva Plzeň  74:95
Druhé naše vystoupení se neslo ve stejném duchu jako to první tvrdý basketbal a hodně neproměněných jednoduchých střel z podkošového prostoru. Na klukách bylo vidět, že po prvním ostrém startu se už adaptovali na styl extraligových družstev. Do druhé poloviny utkání jsme již nastoupili bez Matěje a zkoušeli jsme další leadry našeho družstva jak se s danou situací vypořádají. Myslíme si , že to kluci zvádli velmi dobře a jsou dobře nastaveni na další zápasy.

Body: Danko 23, Jaroš 12, Beran 9, Jeřábek a Stejskal 8, Coufal a Pleva 5, Mráček 4,Beneš,Tomek.

Vlci Žďár : Sokol Pražský 51:70
Na třetí utkání jsme bohužel odjeli jenom v osmi hráčích, ale to neměnilo nic na tom, že chceme odevzdat co nejlepší výkon. Na klukách byla hned od začátku utkání vidět zbytečná nervozita, která se projevila v neproměňování jednoduchých dvojtaktů. V poločasové přestávce jsme kluky uklidnili a na naší hře to bylo hned vidět. Začali jsme po dobře připravených ůtocích proměňovat a soupeře jsme přinutili hrát až dokonce utkání na plný plyn.

Body: Jaroš 14, Jeřábek 9, Coufal 7,Tomek 6, Beneš a pleva 5, Beran 4, Mráček 1.

Tímto Vás chceme pozvat na další přípravná utkání, které se uskuteční v neděli 19.9. 2021 na hale na Bouchalkách 

1. utkání - 9:30 hod. - Vlci Žďár vs. BC Vysočina
2. utkání - 13:00 hod. - BC Vysočina vs. BK Vividbooks Pardubice
3. utkání - 16:30 hod. -  BK Vividbooks Pardubice vs. Vlci Žďár

autor: J.Danko

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.