Pomalý rozjezd, ale vezeme si domů dvě výhry!

Tišnov – VLČATA  47:80
(15:12 27:38 42:48)
Ze začátku našim hráčům trvalo, než se rozkoukali a než začali hrát naši hru. Proto první hrací období skončilo výsledkem 12:15. Ve druhém hracím období jsme začali dělat rychlé protiútoky, dávali jsme si přesné přihrávky a proměňovali jsme dvojtakty. Díky tomu jsme otočili zápas v náš prospěch. V druhém poločase jsme pokračovali v naší hře, a i když jsme po skončení třetího hracího období vyhrávali pouze o 6 bodů (48:42), tak se nám podařilo od soupeře odskočit vyšším rozdílem a podařilo se nám zvítězit 80:47.

Šlapanice – VLČATA  35:86
(26:8 52:16 72:26)
Do druhého utkání jsme nastoupili úplně s jinou energii. Hned od začátku se nám podařilo skvělou obranou dostat pryč ze hry soupeřova nejlepšího hráče. V útoku jsme hráli velmi rychle do předu a tím jsme si vytvořili náš náskok. V druhém poločase jsme měli již měli hru plně pod kontrolou a podařilo se nám zvítězit 86:35.

Autor: Jan Topinka

Editor: Tomáš Vejlupek