Pojeď s námi fandit - kvalifikace Eurobasket 2025

Tomáš Satoranský, Jan Veselý a další současné i budoucí hvězdy českého mužského národního basketbalového týmu se představí na konci února v Pardubicích při utkání kvalifikace o účást na Eurobasketu 2025 ........ A vy můžete být u toho, na hlavní tribuně pardubické arény spolu se šampióny Jr. NBA 2023.

BK Vlci Žďár pořádá pro své členy a jejich rodinné příslušník autobusový zájezd na utkání - ČESKO vs. VELKÁ BRITÁNIE, které se hraje 26.2. od 20:15 hod v pardubické Enteria Aréně.

Zájemců z řad dětí i jejich rodičů a rodinných příslušníků nabízíme balíček "Kvalifikace EUROBASKET 2025 Pardubice" vstupenka na utkání + doprava klubovým autobusem v ceně 500 Kč !!!!

Odjezd k utkání do Pardubic je naplánován na pondělí 26.2. v 18:00 hod. od klubové haly. Příjezd k Enteria Areně v Pardubicích cca 1 hod před utkáním, tak aby všichni fanoušci mohli nasát už předzápasovou atmosféru. Po konci utkání pak cesta zpět s očekávaným návratem cca. 23:00 hod.

Počet míst v autobusu je v tuto chvíli omezen na 30 a tak neváhejte a zarezervujte si svoji vstupenku a místo v autobuse co nejdříve.

Vstupenky pro účastníky klubového výjezdu budou do sektorů hlavní tribuny v aréně (tzn. ne do horního prstence a ne za koše). Jedná se o stejnou oblast v aréně, ze které budou utkání sledovat i kluci a holky ze ZŠ Švermova, letošní šampioni Jr. NBA, pro které vstupenky na utkání zajistila Česká Basketbalová Federace.

A jak vstupenku a místo v autobuse rezervovat??

Vyplňte níže uvedený formulář a po jeho odeslání pro vás budeme rezervovat vstupenku(y) i místo v autobuse. …. Ano takto jednoduché to je, ale pozor, možnost objednat vstupenky a dopravu končí ve čtvrtek 8.2. ve 12:00 hod.

nelze objednat pouze vstupenky nebo pouze místa v autobuse

 Cena klubového balíčku - vstupenka a místo v autobuse je 500 kč/ osoba. 

Pro případné dotazy využijte klubový info-mail - info@basketzdarns.cz

Pokud počet zájemců o klubový výjezd přesáhne kapacitu autobusu (30 míst), budeme řešit případné rozšíření přepravních kapacit, které může znamenat navýšení ceny pro zájemce na 31. a dalších místech.