OP Mladší minižákyně U12

V sobotu 20. ledna odehrály holky kategorie U12 dva domácí zápasy proti týmům z Uherského Brodu a Prostějova. Předpokládaly jsme, že bychom tyto zápasy měly vyhrát, a tak premiérovou příležitost dostaly i dvě mladší hráčky, které zatím sbíraly zkušenosti pouze v přátelských zápasech.
 

Vlčata Žďár - TJ Spartak Uherský Brod 70:33
Duel proti Uherskému Brodu byl po první čtvrtině vyrovnaný. Na začátku druhé jsme nedovolily soupeřkám skórovat pět minut, vytvořily jsme si náskok, který holky v dalších čtvrtinách navyšovaly. V závěrečné čtvrtině daly soupeřky pouze jednu šestku a my se tak radovaly z první výhry.
Body: Pelikánová 18, Jurašek 14, Karlová 10, Pošvicová 10, Litochlebová 6, Bukovská 4, Knoflíčková 4, Bláhová 2, Mokrá 2

Vlčata Žďár - SK K2 Prostějov 80:22
Po volném zápase nás čekal soupeř z Prostějova, se kterým jsme předpokládaly vyrovnanější průběh. Prostějov však přijel pouze v deseti hráčkách. Tento duel se hned od prvních minut vyvýjel v náš prospěch, proto jsme daly větší porci minut hráčkám z lavičky. Premiérové body zaznamenaly  obě “debutantky”.
Body: Karlová 17, Pošvicová 15, Knoflíčková 10, Imramovská 8, Jurašek 6, Pelikánová 6, Bláhová 5, Majerová 4, Blažková 4, Bukovská 2, Huttová 2, Mokrá 1

Autor: Monika Pošvicová

Editor: Tomáš Vejlupek